2010 Renault Koleos

Konusu 'Renault' forumundadır ve oguzturk tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  [​IMG]
  Gerçek 4x4 özellikleriyle donatılmış olan Koleos, yerden yüksekliği, yaklaşma ve ayrılma açıları ve aktarma sisteminin akıllı elektronik beyni toprak, kar, buz, çamur demeden en zor yol koşullarında tam güvenlik içinde kullanılmasını sağlıyor. En zorlu koşullarda «4WD Lock» pozisyonunu seçerek kontrolün her zaman sizde olmasını sağlar, siz de Koleos’u kullanmanın eşsiz keyfini yaşarsınız.
  KUSURSUZ DİNAMİZM
  Koleos ile "uzaklar" artık daha yakın. Gerek tali yollarda gerekse otoyollarda tepkileri net direksiyon, mutlak denge ve dinamik nitelikler Koleos'tan, sürüş keyfini yaşamak ise sizden. Güvenli ve güçlü 150 ile 175 bg'lik motorların çektiği yüksek performanslı, geniş ve konforlu bir crossover içinde yolculuğun tüm keyfi sizleri bekliyor.
  ÜSTÜN KONFOR DÜZEYİ
  Seçkin iç mekân, geniş cam yüzeyler ve panoramik açılır tavan size ferah ve aydınlık bir sürüş keyfi sunuyor. Renault gamında ilk kez birinci sınıf bir ses kalitesi sunmak için Koleos’a özel olarak geliştirilmiş Bose® müzik sistemi mevcut. Koleos’ta müzik sistemine MP3 çalarınızı da bağlayabilirsiniz. Çift bölgeli otomatik klima sayesinde de kişiselleştirilmiş bir konfor sizi bekliyor.
  DUYULARA HİTAP EDEN KEYİF
  Koleos’unuzun hassas ve ergonomik direksiyonu sayesinde otomobiliniz üzerindeki hakimiyetinizin tadına varırsınız. Eller serbest Renault Kart Sistemi, otomatik park freni, hız ayar ve sınırlayıcı, ışık ve yağmur sensörleri gibi Renault’nun konfor ve güvenlikte dünya referansı olmasını sağlayan tüm yararlı teknolojileri Koleos’ta sizinle...
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

 3. ot-gu Genel Sorumlu

  arka camı öne doğru değilde daha dik köşeli bir tasarım yapsalarmış jeep e daha cok benzermiş bence :)
   
 4. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş