2010 Nissan Pick-up

Konusu 'Nissan' forumundadır ve oguzturk tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  [​IMG]
  İşinize yönelik olan Pick-Up'ınızı seçin
  Güvenli , konforlu ve ekonomik... 4x2 ve 4x4 seçenekleri.... Nissan Pick-Up ile yaşantınızı kolaylaştırın...
  Nissan Pick-Up ticari araç sınıfında geçmiş yıllara dayanan bilinirliği, gücü, sağlamlığı, dayanıklılığı ve yük taşıma kapasitesi ile her zaman ilk tercihiniz...
  Versiyonlar
  • 4X2 COUNTRY
  • 4X2 SKYSTAR
  • 4X2 SKYSTAR SSS
  • 4X4 COUNTRY
  • 4X4 RALLY RAID
  Daima Güncelliğini Koruyan Tasarım
  Pick-Up'ın dış görünümünü kuvvetlendiren bombeli çamurlukları, basamaklı arka tamponu ve geniş ön panjuru, aracın tasarımındaki köşeli hatlarla birleşerek sağlam ve dayanıklı bir imaj çiziyor.
  İç kabinde kullanılan sağlam ve kaliteli malzemeler fonksiyonellik düşünülerek sürücü ve yolcuların konforuna göre tasarlanmıştır.

  Pick-Up'ta güvenlik
  Pick-Up ticari araç olarak üretilmesine karşın sürücü ve yolcuları için güvenliği her zaman en ön planda tutar. Versiyonlarına göre sunulan ABS, sürücü ve yolcu hava yastığı ile Pick-Up'ta her zaman güvendesiniz.

  • Fren sistemi
   Pick-Up'ta sunulan hava kanallı ön diskler ve arka kampanalar güvenli duruş için başarılı bir frenleme sağlar. Arka kampanalar yükleme alanına yüklenen ağırlığa göre otomatik olarak fren gücü ayarı yapar. turkeyarena.com
  • ABS
   ABS fren sisteminin standart olduğu versiyonlarda sürüş güvenliğinin üst düzeyde tutulması amaçlanmıştır.
  • Hava Yastıkları
   Pick-Up sunduğu sürücü ve yolcu hava yastıkları ile sizi maksimum düzeyde korumayı hedefler.
  İhtiyacınız olan güç Nissan Pick-Up'taPick-Up'ın güçlü motoru sağlam şasesi ve gelişmiş süspansiyon sistemi ile birleşerek en ağır yükleri en uzak mesafelere taşımanıza yardımcı oluyor.
  Sürüş Performansı
  • 4x4 kabiliyeti
   Pick-Up’ın üstün taşıma kapasitesinin yanında sunduğu 4x4 arazi kullanım kabiliyeti ile en kırıcı zeminli yollarda dahi üstün bir sürüş özelliği sizi bekliyor. turkeyarena.com
  • 4x2 seçeneği
   Arkadan itişli olan bu versiyon daha ekonomik kullanımlar için tercih ediliyor.
  • Güçlü motor
   2.5 litre doğrudan enjeksiyonlu turbo dizel motor 4x2 ve 4x4 versiyonlarda 304Nm tork ve 133HP motor gücü üretiyor. 5 ileri düz vites performans ve yakıt ekonomisini beraberinde sunuyor. 4x4 versiyonunda sunulan manuel arazi vitesi en kırıcı arazi koşullarında dahi başarıyla görev yapıyor.
  Kullanım Maliyetleri
  Düşük periyodik bakım maliyetleri
  Ticari araç olarak kullanılan Pick-Up’ın uzun ömürlü mekanik parçaları sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Perioyodik bakım maliyeti düşünüldüğünde ise Pick-Up bütçenize uygun bir ticari araçtır.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş