2010 Nissan Patrol

Konusu 'Nissan' forumundadır ve oguzturk tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  [​IMG]
  Maceranızı seçin
  Nissan'ın 4x4 segmentindeki 50 yılı aşan başarısının geçmişe dayalı en büyük temsilcisi ve belkemiği olan efsane arazi aracı Patrol ile fizik kanunlarını zorlayın!
  Nissan'ın efsane arazi aracı Patrol... Dakar Rallisi'nden günlük hayata kadar her yol koşulunda engel tanımayan üstün bir 4x4.
  Versiyonlar
  • 3.0 TDI A/T
  Güçlü bir etki yaratın
  Gerçek bir arazi aracı olan Patrol'ün büyük ve arazi kullanımları için tasarlanmış dış gövde yapısı onun sadece bu iş için yapılmış olduğunu gösteriyor.


  Patrol güvenliği
  Nissan Patrol sağlam ve dayanıklı şasesiyle arazi kullanımlarında maksimum güvenliği hedeflerken, ABS, sürücü, yolcu ve yan hava yastıklarıyla üst düzeyde korumayı hedefler.

  Pasif Güvenlik
  • Hava yastıkları
   Patrol'ün sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları herhangi bir kaza anında sürücü ve ön yolcu için darbelere karşı üstün koruma sağlar.
   [*]Aktif ön koltuk başlıkları
   Patrol'ün aktif ön koltuk başlıkları boynunuzu yaralanmalara karşı korur. Aracınıza arkadan çarpma durumu yaşanırsa, bu başlıklar ileri doğru hareket ederek başınızı arkadan destekler ve sabit tutar. Burada boynunuzun zedelenme riskinin ortadan kaldırılması amaçlanmaktadır. Başlık aktif hale gelip, görevini tamamlayınca yeniden çalışabilecek şekilde eski haline döner.
  Aktif Güvenlik
  • ABS fren sistemi
   Patrol'de kullanılan 3 kanallı ve 5 sensörlü ABS fren sistemi, panik frenlemede tekerleklerin kilitlenip aracın kontrol dışı kalmasını önleyerek, direksiyon kontrolünün sürücüde kalmasını ve güvenli bir şekilde aracın durmasını sağlar. turkeyarena.com
  • Çekiş kontrol sistemi (TCS)
   Çekiş kontrol sistemi (TCS) Patrol’ün kaygan zeminlerdeki yol tutuşunu artırır. Çekişin olduğu tekerleklerin boşa dönmesini ve patinaj çekmesini engeller ve sürücünün yolda aracını güvenli bir şekilde kullanmasını sağlar.
  4 çekerin önlenemez gücüPatrol'ün 2H/4H/4L sistemli arazi vitesi off road kullanımlarını en kırıcı arazi koşullarında bile bir eğlenceye dönüştürüyor.
  Motor
  • 3.0 litre güçlü dizel motor
   3.0 litre hacmindeki doğrudan enjeksiyonlu turbo dizel intercooler’lı motor 354Nm’lik tork üretim değeri ve 160HP’lik motor gücüyle Patrol’e asfalt ve arazi üzerinde hakimiyet sağlıyor.
  • Otomatik vites ve arazi vitesi kullanımı
   Patrol'de standart sunulan otomatik vites sistemi büyük kasasını başarıyla taşıyor. 4x4 kullanma keyfini otomatik vites sayesinde yaşamak daha kolay. Ayrıca 2H/4H/4L kullanımlı manuel ayarlanabilen arazi vitesi kullanım koşullarına göre araca en uygun performansı sağlar. turkeyarena.com
  Kullanım Özellikleri
  • Dengeli yapı
   Patrol'ün yürüyen aksamında kulanılan sabit aks sistemi her türlü arazi koşulunda kusursuz bir görev yaparken, aracın kasasını maksimum derecede sabit tuturak iç kabinde konfor sağlar. Çok noktadan bağlantılı yaylı süspansiyon sistemi ise araca maksimum düzeyde esneklik katar.
  • İç kabin konforu
   Patrol’ün üstün yürüyen aksamı sayesinde asfalt ve arazi kullanımlarında 7 kişilik iç kabin en üst düzeyde konfor sağlar. Otomatik klimanın da verdiği ferahlıkla, deri döşemeli koltuklarda seyahat konfor odaklı bir anlayışı temsil eder.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş