2010 Nissan Pathfinder

Konusu 'Nissan' forumundadır ve oguzturk tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  [​IMG]

  Pathfinder'ınızı seçin
  Deri döşeme, elektirkli ve ısıtmalı ön koltuklar, sunroof, çift taraflı otomatik klima, ALL MODE 4x4 sistemi, 7 kişilik oturma kapasitesi gibi özelliklerin standart sunulduğu Pathfinder’ın LE+IT Pack donanımında Navigasyon (Türkiye paketinde çalışmamaktadır), rehber çizgili geri görüntü kamerası, MP3 Player gibi donanımlara da ulaşmak mümkün.
  Artık gerçek hikayeler anlatma zamanı... Nissan Pathfinder üstün arazi kabiliyeti, sürüş performansı, yakıt ekonomisi ve 7 kişilik oturma kapasitesi ile ailenizle birlikte yaşayacağınız macera aracınız.
  Versiyonlar
  • 2.5 TD LE A/T
  • 2.5 TD LE A/T (NAVI)
  Görkemli dış tasarım, fonksiyonel iç kabin
  Pathfinder'ın heybetli dış yapısı ve 7 kişinin rahatlıkla seyahat edebileceği iç mekanı size birçok özellik sunuyor.
  İç Tasarım
  • Özel Koltuk yapısı
   Pathfinder'ın 3 sıralı koltuk yapısıyla sağladığı 7 kişilik oturma kapasitesi 64 farklı pozisyonda biçimlendirilebilen deri döşemeli koltukları fonkssiyonelliğin üst çıtasını oluşturuyor. turkeyarena.com
  • Geniş yükleme alanı
   Pathfinder'da maksimum 2091 litreye kadar genişleyebilen bagaj hacmi size her türlü yükü, kapalı eşya gözleri ise malzemelerinizi rahatça sığdırabileceğiniz büyük bir alan sunuyor.
  • Çift taraflı otomatik klima
   Pathfinder'da standart sunulan dijital ekranlı çift taraflı otomatik klima sistemi sürücü ve ön yolcu için farklı ısı derecelerinde ayarlanabilme özelliğine sahip. Dahası arkada oturan yolcular için de ayrı bir klima kumanda düğmesi mevcut. Arka kısımda tavana yerleştirilen havalandırma ızgaraları ön yolcu kadar arka yolcuların da konforu için düşünülmüş ince bir ayrıntı.
  Dış Tasarım
  • Çekici tasarım
   Her türlü yol koşulu için tasarlanan Pathfinder’ın gösterişli duruşu, yerden yüksek yapısı, keskin hatlı alüminyum alaşımlı jantları, uzun dingil mesafesi, bombeli çamurlukları, yüksek tavan yapısı, karartılmış arka camları ve tavan rayları onun prestijli DNA’sını oluşturuyor. turkeyarena.com
  • Açılabilen arka bagaj kapağı camı
   Pathfinder'ın koyulaştırılmış arka camları onun prestijini artırırken, arka bagaj kapağındaki cam, bagaj kapağından ayrı olarak açılıp kapanabiliyor. Fonsiyonellik Pathfinder'ın her köşesinde...
  • 4X4 görünümü
   Pathfinder'ın köşeli hatları, krom görünümlü geniş ön panjuru, yerden yüksek yapısı, geniş tabanlı lastikleri, keskin hatlı alüminyum alaşımlı jantları ve tavan rayları onu tam bir 4x4 görünümüne sokuyor.
  Daha fazla güç, daha fazla kontrol
  Üstün bir motor gücü, keyifli bir kullanım ve her türlü yol koşulunda kusursuz çalışan ALL MODE 4x4 çekiş sistemi...
  Güçlü ve dinamik dizel motor
  Pathfinder'da kullanılan 2.5 litre common rail turbo dizel motor 403Nm tork ve 171HP motor gücü üreterek bu gösterişli araca hız kazandırıyor. Ayrıca bu motor sayesinde maksimum 3 ton olan çekme kapasitesi ile tatile teknenizi de götürmeniz işten bile değil...

  Sürüş Keyfi
  • ALL MODE 4x4 sistemi ile maksimum çekiş kontrolü
   Çamur, yağmur ya da kar... Pathfinder'ı her türlü zeminde durdurulmaz kılan sahip olduğu ALL MODE 4x4 sistemi. Her türlü hava ve zemin koşulunda engelleri aşın! Otomatik kontrol sistemine sahip dört çeker gücüyle yola tutundukça daha da çok zevk alacaksınız. turkeyarena.com
  • Dinamik araç kontrolü ESP+TCS
   Virajları ESP ile daha kontrollü ve dengeli dönün, TCS ile tekerlekler patinaja düşmeden tam gücünü yola aktarsın. Arazide zor anlarınızda TCS sizi daha da ileriye sorunsuzca taşısın. Artık Pathfinder ile gerçek hikayeler anlatın!
  • Ön ve arka bağımsız süspansiyon sistemi
   Pathfinder'da kullanılan bağımsız çift salıncaklı ön süspansiyon ile bağımsız çok noktadan bağlantılı arka süspansiyon sayesinde maksimum yol tutuş, üstün arazi performansı ve konforlu yolculuklar sizi bekliyor.
  • Tepe iniş ve tepe çıkış kontrol sistemleri
   Tepe iniş kontrolü sahip olduğu otomatik frenleme ve hızı sabit tutma sistemi ile size frenleme yapmadan tepelerden inme olanağı sunuyor. Tepe çıkış kontrolü ise en dik rampalarda dahi Pathfinder’ın geriye doğru kaymasını engelleyerek, zor koşullarda ilerlemenize olanak sağlıyor.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş