2010 Nissan Micra

Konusu 'Nissan' forumundadır ve oguzturk tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  [​IMG]
  Versiyon - Donanım
  Micra'nızı şimdi seçme zamanı, Micraist olmaya bir adım kaldı!
  3 ve 5 kapılı versiyon seçenekleri, 3 farklı versiyon paketi, benzinli Micra'da düz veya otomatik vites seçeneği, canlı gövde rengi seçenekleri, benzinli ve dizel motorlar ile kendinize en yakın hissettiğiniz Micra'nızı seçin!
  Sıradışı tasarım anlayışıyla bir moda ikonu haline gelen Nissan Micra, sunduğu Bluetooth, MP3 bağlantı ünitesi, hız limiti uyarı sistemi, park sensörü gibi teknolojik özellikleri ile tam bir şehir otomobili. Yaşadığınız şehre baktığınızda her yerde bir Nissan Micra ve kullandıkları otomobilleriyle kendilerini farklılaştırmış olan Micraistleri göreceksiniz.

  Versiyonlar
  • 1.2 MOOD 3 KAPI / 5 KAPI / DÜZ
  • 1.2 SV7 PASSION 5 KAPI / DÜZ - OTOMATİK
  • 1.2 SV7 PASSION + 5 KAPI / OTOMATİK
  • 1.5 dCi MOOD 5 KAPI / DÜZ
  Tasarım
  Benzersiz, sıradışı tasarım
  Micra’nın tasarım anlayışı onu şehir yaşantısında eşsiz bir kimliğe sokuyor. Canlı renkleri sizin trafikteki tavrınızı belirliyor ve sizi sıradışılaştırıyor.
  İç Tasarım
  • Stil sahibi iç dizayn
   Kızaklı arka koltukları ile fonksiyonelliğini kanıtlayan Micra, sizi saran koltuk yapısıyla mükemmel bir konfor sunuyor.
  • İç döşemede ferah görünüm
   Micra’nın stil sahibi iç yapısı bej ve siyah renk kombinasyonu ile bütünleşiyor. Kaliteli malzeme yapısı ile ferah ve canlı bir görünüm sunuyor.
  • Otomatik klima
   Otomatik klima kontrolü bir dokunuşla iç kabindeki havanın ısı derecesini sabit tutuyor. Böylece klima hem ekonomik hem de ferah bir ortam yaratacak şekilde kullanılmış oluyor.
  Dış Tasarım
  • Benzersiz dış tasarım
   Micra’yı görenlerde “!” etkisi oluşturan tasarım anlayışı krom ön ızgara, mavi tonlu sinyaller, büyük farlar ve siyah renkteki kapı sütunları ile bütünleşiyor.
  • Sıradışı
   Micra eşsiz duruşu, performansı, kullanıcı dostu teknolojisi ve diğer tüm güçlü özellikleriyle birleşerek en iyi dostunuz oluyor.
  • 16 inç alüminyum alaşımlı jantlar
   Tekna versiyonundaki 16 inç alüminyum alaşımlı jantlar Micra’nın dinamik performansına ve görünümüne katkı sağlıyor.
  Performans
  Hayata yeni, sağlam bir adım ile yeniden başlayın.
  Otomobil kullanmak her zaman bir zevktir. Micra çevik, atak, uyumlu ve esnek motorlarıyla size yolculuğunuz boyunca eğlenceli ve tatminkar bir kullanım sunar. Micra size sunduğu performans ve yakıt ekonomisi gibi üstün yönleriyle sizden hayata güçlü bir adım atarak yeniden başlamanızı bekliyor. Micra’nın kullanıcı dostu özellikleri ile tanışmak hayatınızı değiştirecek.

  Motorlar
  • 1.2 litre benzinli motor
   Mood versiyonunda 65 HP güç üreten benzinli motor, Passion ve Tekna versiyonlarında 80 HP güç üretiyor. Micra, benzinli motorda size iki alternatifli performans ve yakıt ekonomisi sunuyor. Ayrıca 80 HP'lik motorda otomatik vites seçeneği ile daha da keyifli ve rahat yolculuklar sizi bekliyor.
  • 1.5 litre dCi dizel motor
   Gelişmiş common rail turbo dizel teknolojili bu motor daha da ekonomi istiyorum diyenler için... Ayrıca çevreci teknolojiye sahip Nissan'ın 86 HP gücündeki 1.5 dCi motoru 120 gr/km CO2 salınımı yaparak doğayı maksimum düzeyde koruyor.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş