2010 model Subarularda kampanya

Konusu 'Oto Haber' forumundadır ve OrKuN tarafından 29 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

  1. OrKuN Well-Known Member


    Subaru’nun ağustos ayına kadar devam edecek kampanyasında 2010 model otomobillerini indirimli fiyatlarıyla satışa sunuyor. 4 çekerli Legacy Sedan’a 71 bin 974 TL’den, Forester’ın benzinli versiyonuna ise 72 bin 168 TL’ den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün.

    Subaru’ya özgü simetrik dört çeker teknolojisi (Symmetrical AWD) ve karşılıklı yatay yerleştirilmiş orijinal boxer motor ile sportif kullanım ve güvenlik teknolojilerini öne çıkaran Subaru Legacy’nin geniş, uzun ve yüksek boyutları kullanıcısına büyük konfor sağlıyor. Sağlam yol tutuşu, güvenli sürüş özellikleri sayesinde hem şehir içinde hem de uzun yolda rahatlıkla kullanılabilen Legacy Sedan’ın sportif, kısa tasarımlı ve geniş hacimli bagaj bölmesi ailelerin kullanımına uygun.

    Performans, yol tutuşu, yakıt tüketimi, kabin ve gövde boyutları, yerden yükseklik özellikleriyle SUV segmentinin en iyi temsilcisi olan ve özellikle aileler tarafından tercih edilen Subaru Forester ise simetrik sürekli dört çeker teknolojisi ve boxer motora sahip olmasıyla fark yaratıyor.
     


Sayfayı Paylaş