2010 Mercedes Viano

Konusu 'Mercedes' forumundadır ve oguzturk tarafından 11 Mart 2010 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Viano
  Viano sarayı kapılarını size açtı.

  [​IMG]

  Araç Genişliği
  Hayat size ne getirirse getirsin Viano ile herşeye hazır olacaksınız
  Hayatı olduğu gibi mi yaşıyorsunuz? Rahat yaşamayı seviyorsanız, Viano kullanırken rahat yaşamın keyfini çıkaracaksınız ve alışkanlıklarınızdan vazgeçmeyeceksiniz. Daha da fazlasına, yani hayatın getirdikleri karşısında da artık daha hazırlıklı olacaksınız.
  Son derece esnek tasarlanan Viano, hem günlük kullanımınız hem de boş zamanlarınızda yapacağınız aktiviteler için tüm gereksinimlerinizi karşılayabilme gücüne sahip.

  Çok sayıda değişken, esnek iç tasarım ve kusursuz aksesuar seçenekleri sayesinde olanaklar neredeyse sınırsız. Farklı hayatlar ve ihtiyaçlar için üç farklı donanım seçeneğini, üç farklı gövde uzunluğu ile sunuyor.
  Sıra dışı bir cömertlikle geniş tutulan iç bölüm, arkadan çekişli gelişmiş şasi ile sürüş keyfi hayallerinizin sınırlarını zorluyor.

  Konfor
  Viano ile kendinizi iyi hissedin
  Yolculuklarınız daha eğlenceli hale gelecek. Yolculuğunuzun sonunda başladığınız andan çok daha mutlu ve dinlenmiş olacaksınız. Viano bütün yolculukların stresini yok eden pek çok rahatlatıcı özelliğe ve donanıma sahiptir.

  Standart olarak sunulan yüksek performanslı ön ve arka klima sistemi (TREND, TREND ACTIVITY ve AMBIENTE ACTIVITY serisi) isteğinize uygun bir iç alan sıcaklığı sağlamaktadır. Lüks koltukları içeren ergonomik tasarım ve konsept sayesinde yolcular seyahat ederlerken kendilerini evlerinde hissederler.

  Bir düğmeye basılarak açılıp kapanan ve güvenlik için engelleme sensörüne sahip olan elektrikli kayar kapı araca iniş ve biniş konforunu arttırmaktadır. Modern teknolojili radyo yelpazesi çok yönlü konfor amacına yönelik olarak eğlence sunmaktadır.

  Sürüş Dinamiği
  Mükemmel yol tutuş ve keyif veren sürüş nitelikleri
  "Enerji patlaması" yalnızca hayat stiliniz için değil ayrıca Viano'nun tahrik konsepti için de mükemmel bir tanımdır. (turkeyarena.com)
  Üstün dinamizm ile düzgün çalışmayı birleştiren 4 silindirli CDI dizel motorlar, V6 CDI motoru[1] veya güçlü bir V6 benzinli motor[1] Viano'nun sahip olduğu özelllikler arasındadır. Kendi kategorisinde dizel motorları standart olarak dizel partikül filtresi ile sunan tek araçtır.

  Viano şanzıman varyantları, arka tekerleklerden tahrik, hava süspansiyonu (Trend Activity ve Ambiente Activity için standart), çok yönlü bir şasi tasarımı ve dinamik yol tutuş kontrol sistemi (en son nesil ABS, Adaptif ESP®, BAS ve ASR) dinamizmin ve güvenliğin müuhteşem bir harmanını sunmaktadır. Viano isteğe bağlı olarak ESP® treyler stabilizasyonuna da sahiptir.

  Manuel vitesli araçlar (Trend)[2] için standart sunulan hill holder sistemi dik rampaları aşmayı kolaylaştırarak Viano'nun etkileyici yol tutuş niteliklerini genişletmektedir.
  Ayrıca opsiyon olarak sunulan Viano 4MATIC ile tüm hava ve yol koşullarının karşısına iyi şekilde donatılmış olarak hazırlıklı bir şekilde çıkarsınız.

  [1] 4 silindirli 2 tip CDI motor standart olarak sunulmakta olup, V6 CDI ve V6 benzinli motorlar opsiyonel olarak sunulmaktadır.
  [2] Trend modeller manuel vites ile, Trend Activity ve Ambiente Activity otomatik vites ile sunulmaktadır.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş