2010 Mercedes SL-Serisi Roadster

Konusu 'Mercedes' forumundadır ve oguzturk tarafından 11 Mart 2010 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  SL-Serisi Roadster
  Şehir efsanelerle doludur. Siz gerçeğine bakıyorsunuz.

  [​IMG]

  Kokpit
  Kokpit kontrolün tamamen elinizde olduğu bir mekandır. Sportif zarafet konseptiyle karakterize edilen kokpit, kronometre stilinde 3D görünümlü gösterge tablosunu içermektedir.

  Deri kaplaması da güzel üst dikişle süslenmekteyken, 3 kollu spor direksiyon SL kokpitinin sportif çevresine tam anlamıyla oturmaktadır.

  Vites kolları SL 600'ün standart donanımı dahilindedir ve ayrıca opsiyonel Spor paketiyle bağlantılı olarak mevcuttur. Diğer tüm modeller için opsiyonel donanımdır.

  [​IMG]

  Koltuk konforu
  SL uzun yolculuklar esnasında ihtiyacınız olacak tüm destekleri sağlar, yanal olarak takviye edilmiş entegre koltuklarla donatılmıştır.

  Dar virajları kararlı biçimde alırken veya sakince yolunuzda ilerlerken daima optimal oturma konumunda olacaksınız. Bunun başka bir nedeni de deri, Nappa deri veya seçkin Nappa deri (SL 300 ve SL 350'de deri/kumaş kombinasyonu standarttır) koltuk malzemesinin özenle işlenmiş olmasıdır.

  Elektronik olarak ayarlanabilen koltuklarla konumunuzda kolayca değişiklik yapabilirsiniz. Hafıza işlevi (SL 300 için opsiyonel) tercih edilen ayarları kaydeder. Bir bilek hareketi koltuğunuzu istediğiniz konuma getirecektir. Ayrıca standart bel desteklerinin de arkanızda olduğunu bilmek çok iyidir: Bel destekleri en elverişli desteği sağlamak için bir düğmeye dokunarak şişirilebilir veya indirilebilir.

  Hava soğuyunca SL 500, SL 600 ve AMG modellerinin standart donanımı dahilinde bulunan ısıtılabilir koltuklarından memnun kalacaksınız. En elverişsiz hava koşulları bile sürüş keyfinizi bozamayacaktır.

  SL 600 ve SL 65 AMG modelleri aşırı sıcak günlerde hoş bir serinlik sağlayan standart donanım dahilindeki iklimlendirilmiş koltuklara sahiptir.

  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş