2010 Mercedes R-Serisi SUV Tourer

Konusu 'Mercedes' forumundadır ve oguzturk tarafından 11 Mart 2010 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  R-Serisi SUV Tourer
  Büyük birşeylerin başlangıcı.

  [​IMG]

  Dış kısım spor paketi
  Dış kısım spor paketli R-Serisi 19 inç hafif alaşım spor jantlar, koyu kırmızı/gri arka lamba birimleri ve mavi koyu cam ile tanınmaktadır. Ayrıca bu otomobille birlikte krom dekoratif elemanlara sahip siyah renkli üç panjurlu radyatör ızgarasına da sahip olacaksınız. Kapı kolları ve yan sürtünme önleyici çıtalar da krom kaplamalıdır. Çok parlak alüminyum özellikler pencere çerçevelerine ve omuz çizgisi kaplama çıtalarına eklenmiştir.

  İç mekan spor paketi
  İç mekan spor paketi, gösterge paneli konsolu ve çok parlak siyah karbon tasarımlı orta konsol ve gümüş gösterge paneli ile koordine edilmiş mat alüminyum özellikleri bünyesinde barındıran kapı kaplamaları ve gösterge tablosu gibi özelliklere sahiptir. Bu arada spor pedallar da unutulmamıştır. Ve yanal destek sağlayan elektronik olarak ayarlanabilen koltuklar dinamik sürüş için mükemmel bir yapılanma sağlamaktadır. Bu koltuklar alkantara/ARTICO suni deri döşeme ve tezat yaratan dikişlere sahiptir. İç mekan aydınlatma paketi de iç mekan spor paketini bir parçasını oluşturmaktadır.

  AMG iç spor paketi
  R-Serisinin ayrıcalıklı sportif karakteri, Mercedes-AMG'nin iç mekan spor paketinin zevkini çıkarmanız için size sunulmaktadır. Önde elektronik olarak ayarlanabilen AMG spor koltuklarına kurulacak ve direksiyon simidinde vites kollarına sahip AMG ergonomik direksiyon simidi ile otomobili kullanacaksınız. Koltuklar, kolçaklar ve kapılardaki ve ön koltuklar arasındaki kollar napa deri ile kaplanmıştır. Sportif görünüm sportif gösterge paneli, alüminyum kaplama parçalar ve kauçuk dişli cilalı paslanmaz çelik spor pedallar ile zenginleştirilmektedir. Bu paketin diğer ayrıcalıklı özellikleri iç mekan aydınlatma paketi ve AMG paspaslarıdır.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş