2010 Mercedes M-Serisi Off-roader

Konusu 'Mercedes' forumundadır ve oguzturk tarafından 11 Mart 2010 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  M-Serisi Off-roader
  Gücün yeni yüzü.

  [​IMG]

  AIRMATIC paket
  ML 420 CDI, ML 500 ve ML 63 AMG için standart olarak sunulan AIRMATIC paketi diğer modeller için isteğe bağlı olarak sunulmaktadır. Bu paket dahilinde ön ve arkada seviye kontrollü havalı süspansiyon bulunmaktadır. Otomobil ağır yüklerle bile sabit bir seviyede tutularak konfor önemli ölçüde artırılmakta ve böylece tam ölçülü yay hareketi daima mevcut olmaktadır.

  Aynı zamanda, Uyarlanabilir Amortisör Sistemi (ADS) savrulma hareketlerini azaltarak ve her tekerleği ihtiyaç duyulduğu gibi otomatik olarak sönümleyerek daha yüksek sürüş keyfi temin etmektedir. "Auto", "Sport" ve "Comfort" modları arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

  Dış ve iç spor paketi
  Dış ve iç spor paketi M-Serisi otomobillerin dinamizmini dıştan ve kokpit karakterini de içten vurgulamaktadır. Dış kısım paketi 5 çift kollu hafif alaşım jantlar (8 J x 19 ET 60, 255/50 R 19), krom kaplama dikdörtgen egzoz borusu , alüminyum tavan rayları, krom kaplama, bir krom kaplı yük eşiği muhafazası, sterling gümüş renkli krom kaplama radyatör ızgarası ön ve arkada paslanmaz çelikten optik motor altı koruma ve mavi renkli camı içermektedir.

  Elektrikle ayarlanabilen, sürücünün tarafında 4 yollu bel destekli ön spor koltuklar otomobilin içinde sizi beklemektedir. Bu paket dahilinde ayrıca sportif gösterge tablosu, kapı kolu aydınlatmalı iç mekan aydınlatma paketi, orta konsolda aydınlatmalı eşya saklama gözü, aydınlatmalı bardak tutucusu ve arkada ayak boşluğu aydınlatma özellikleri de bulunmaktadır. Alkantara/ARTICO suni deri döşeme kombinasyonu kontrast renkli dikiş ve beş parçalı çapraz kanallara sahiptir. Paslanmaz çelik spor pedallar deparları özendirmekte ve desteklemektedir.

  (Dış ve iç spor paketi ML 63 AMG için mevcut değildir)

  Off-Road Pro paketi
  Varolmadıkları halde M-Serisi otomobilinizle yeni yollarda seyahat etmeyi mi planlıyorsunuz? O halde Off-Road Pro mühendislik paketinin çok faydasını göreceksiniz. Bu paket M-Serisi'nin off-road yeteneklerini geliştirdiği için zorlu durumlarla yüz yüze geldiğinizde tereddüt etmenize gerek kalmayacak. Burada ilave %100 diferansiyel kilitleri tarafından destek görürken iki vitesli transfer kutusu Low Range modundaki tahrik torku üzerinde daha kesin ve hassas bir kontrolü mümkün kılınmaktadır.

  Off-Road Pro mühendislik paketindeki havalı süspansiyon ayarlama yeteneklerini geliştirmektedir. Bir tuşa dokunarak 5 sürüş yüksekliği (üçü seçilebilir) ve 90 mm ekstra yerden yükseklik ile birlikte toplam azami 600 mm sudan geçiş yüksekliğine erişilebilmektedir.

  (Off-Road Pro mühendislik paketi yalnızca AIRMATIC paketiyle birlikte mevcuttur. ML 63 AMG için mevcut değildir.)
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş