2010 Mercedes GLK Serisi Off-roader

Konusu 'Mercedes' forumundadır ve oguzturk tarafından 11 Mart 2010 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Mercedes GLK-Serisi Off-roader
  Bugünün modası, yarının klasiği.

  [​IMG]

  Off-Road görünüm paketi
  İsteğe bağlı olarak sunulan off-road görünüm paketi GLK'yi günlük yaşam ve rutinden kaçmak için ideal bir otomobil haline getirmektedir. Bu paket 17 inç ve istendiği takdirde 19 ve 20 inç hafif alaşım jantlar, siyah off-road seçkin tamponlu ön ve arka çamurluklar ve siyah tavan raylarından oluşmaktadır.
  Krom bel çizgisi kaplama çıtaları ve içerde ve dışarıda krom/paslanmaz çelik elemanlı yükleme eşikleri de diğer kaliteli ayrıntılardır.
  Görünüme yönelik bu zenginleştirmeler iki krom panjurlu özel radyatör ızgarası, siyah damarlı marşpiyeller, sivri krom egzoz boruları ve optik motor altı koruma ve ön ve arkada siyah gövde altı koruma özellikleriyle tamamlanmaktadır.

  Off-Road teknik paketi
  Asfalt yolları bırakıp sapa ve ücra yerlerde kısa bir gezinti yapmak istediğiniz takdirde, isteğe bağlı olarak sunulan off-road mühendislik paketi işinize çok yarayacaktır: off-road sürüş programının devreye girmesi için off-road tuşuna basmak yeterli olacaktır. Bu şekilde vites değişim noktaları ve gaz pedalı haritası arazinin hassas gereksinimlerine uyarlanacaktır.
  Off-road mühendislik paketi ayrıca bir tuşa basarak devreye sokulabilen DSR yokuş aşağı hız düzenleme işlevi, optik bir motor altı koruma ve gövde altı koruma ve vites tuşlarına sahip üç kollu deri direksiyon simidini de bünyesinde barındırmaktadır.
  Off-road mühendislik paketi size her zaman coğrafi veri sağlamak amacıyla isteğe bağlı olarak sunulan COMAND APS multimedya sisteminin işlevleri üzerinde gelişmektedir: size yön, rakım (deniz seviyesinden yükseklik) ve GSP koordinatlarını bildirir.

  Dış spor paketi
  GLK için isteğe bağlı olarak sunulan spor paketiyle sportif karakter gerçekten eğlenceli olmaktadır. Bu paket 19 inç ve istediğiniz takdirde 20 inç 10 kollu hafif alaşım jantları, krom kaplama elemanlarına sahip sportif ön ve arka çamurlukları ve üç adet krom panjurlu radyatör ızgarasını içermektedir. Ayrıca yan taraflardaki kromaj kaplamalar ve araçla aynı renkte boyanmış marşpiyelleri de bu paket dahilinde düşünmek gerekmektedir. turkeyarena.com
  Paslanmaz çelik elemanlar bagaj eşiklerinin içini ve dışını vurgulamaktadır. Tavan rayları alüminyumdan mamuldür. Spor paket, ayrıca yalnızca aracın yol tutuşunu artırmakla kalmayıp GLK otomobili hareket etmeden önce tam bir atlet olarak gözler önüne seren 20 mm alçaltılmış bir spor süspansiyonu bünyesinde barındırmaktadır.

  İç spor paketi
  Bir atleti temsil eden iç mekan değerleri GLK tarafından isteğe bağlı olarak sunulan iç spor paket vasıtasıyla gösterilmektedir: Sözü geçen ayrıcalıklı ekstra özellikler arasında tüm koltuklar için yüksek kaliteli Seattle kumaş/ARTICO suni deri döşeme, vites tuşlarına sahip 3 kollu deri direksiyon simidi ve pratik iç mekan aydınlatma paketi sayılabilir.
  Yeni GLK otomobilinizin iç mekanı gümüş renkli gösterge panel, çekici alüminyum kaplama elemanlar, deri ve kromajlı vites/selektör kolu ve paslanmaz çelik spor pedallarla daha da zenginleştirilebilir.
  Birinci ve ikinci koltuk sıraları için sunulan yüksek kaliteli paspaslar, bagajda tersine çevrilebilir bir paspas ve şık kapı eşik panelleri GLK'nin sportif iç mekan yaşamını tamamlamaya yardımcı olmaktadır
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş