2010 Mercedes GL Serisi Off-Roader

Konusu 'Mercedes' forumundadır ve oguzturk tarafından 10 Mart 2010 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Mercedes GL-Serisi Off-Roader
  Fazla söze gerek yok.

  [​IMG]

  Off-Road Pro mühendislik paketi
  Off-Road Pro mühendislik paketi on-road veya off-road şanzıman oranları arasında seçim yapmanızı mümkün kılan iki kademeli ara şanzıman içermektedir. Off-road modunun düşük vites serisi, özellikle dik yokuşları geçerken veya ağır yükleri çekerken çekişi yükseltmek için mevcut olan çekiş gücünü artıracak şekilde daha kısa bir orana sahiptir.

  Standart donanım olan AIRMATIC hava süspansiyonu GL aracınızın yerden yüksekliğini ihtiyaçlarınıza uydurmak için programlamanızı mümkün kılan üç farklı sürüş yüksekliği sunmaktadır.(turkeyarena.com) Uyarlanabilir amortisör sistemi (ADS) rahat moddan sportif moda amortisörlerinizin sertliğini ayarlamanızı mümkün kılmaktadır. Sudan geçiş derinliği 600 mm kadar yükseltilebilir ve bir paslanmaz çelik kartel GL otomobili zorlu arazilerde sürürken korunmasını sağlar.

  Krom paketi
  İsteğe bağlı krom paketinde tavan rayları siyah yerine krom ışıltılar saçmaktadır. Krom omuz çizgisi kaplama çıtaları ve önde ve arkada paslanmaz çelik krom görünümlü karteller de paket dahilindedir (V8 modellerde standarttır).
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş