2010 Mercedes CLC Serisi Sports Coupe

Konusu 'Mercedes' forumundadır ve oguzturk tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  [​IMG]
  2010 Mercedes CLC Serisi Sports Coupe
  Spor paketi
  Spor paketli CLC dinamizmin olağanüstü bir ifadesi olarak nitelendirilebilir. Yalnızca süspansiyonun yolu ne kadar yakın kucakladığına gözlerinizle şahit olmakla kalmayıp daha doğrudan yol tutuşu ve daha keskin çevikliği de hissedebilirsiniz.
  Ancak CLC spor paketini bu kadar özel yapan yukarıda sayılanlar değildir. 18 inç 5 çift kollu hafif alaşımlı jantlara kumanda eden spor süspansiyonun üzerindeki doğrudan direksiyon standart donanım olarak gelmektedir.
  Koyu camlı farlar ve siyah renkli radyatör ızgarası otomobile özellikle sportif bir hava vermektedir. .
  Koyu renkli, alüminyumdan kaplamaları ve kırmızı gösterge iğneleriyle damalı bir bayrak tasarımı görünümlü gösterge paneli ilave ayrıntılar sağlamaktadır. Sezgisel zevkler için özel konyak kahverengisi deri opsiyonlarda mevcuttur.

  Exclusive paketi
  Exclusive paketteki yeni donanımlar günlük lükslerini daha da ileri taşımak isteyenlerde heyecan yaratacaktır. Bu paket CLC otomobilinizi koltuk ayarları için hafıza işlevi veya THERMOTRONIC lüks otomatik iklim kontrol sistemi gibi geniş bir seçenek dizisiyle daha da fazla kişiselleştirmenize olanak sağlayacaktır.

  Konfor paketi
  Yolda uzun vakit geçirenler daha yüksek konfor ihtiyacı içindedir. Biz de bu yüzden konfor paketini sunuyoruz. Donanım paketinin özellikleri arasında kesin ve sıkı bir şekilde konfor ve rahatlık üzerine odaklanmış, bir yağmur sensoru, elektronik olarak katlanabilen harici dikiz aynaları, sürücü tarafındaki harici dikiz aynası için otomatik karartma işlevi ve lastik basıncı kayıp uyarı sistemi gibi özellikler bulunmaktadır.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş