2010 Mercedes CL Serisi Coupe

Konusu 'Mercedes' forumundadır ve oguzturk tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  [​IMG]
  2010 Mercedes CL Serisi Coupe
  İç Mekan
  CL-Serinizi istediğiniz takdirde en iyi kalite deriler, birinci sınıf ahşap kaplamalar ve krom elemanlar ile donatabilirsiniz.
  Yolcu bölmesi için beş renk kombinasyonu arasından seçim yapabilirsiniz. Diğer bir özel göz alıcı nokta da iç alanın ferahlığını gösteren yeniden tasarlanmış orta konsoldur.

  COMAND
  Ergonomik kaliteyi ve bunun sonucu olarak konfor ve güvenliği artırmak için, standart olarak sunulan COMAND sistemini geliştirdik.
  COMAND ekranı; yüksek çözünürlüklü bir 8 inç TFT renkli monitör, gösterge panelinin yanına ve böylece tam görüş alanınıza yerleştirilmiştir.
  COMAND, bir COMAND kontrol cihazı yardımıyla çalıştırılmaktadır. Bu sistem ile kolaylıkla çeşitli sistemlerin ayarlarını yapabilirsiniz.
  COMAND kontrol cihazının hemen önündeki COMAND fonksiyon düğmeleri, audio sistemlerinin, telefonun, isteğe bağlı navigasyon sisteminin ve koltuk ayarlarının doğrudan kontrolü için kısa yollar sağlar.
  Bir aksesuar olarak alınabilen Media arayüzü, iPod®'unuzu audio sistemine bağlamanızı mümkün kılar. Bu yolla, kendi favori müziğinizi rahatlıkla, çok fonksiyonlu direksiyondan ve çok fonksiyonlu ekrandan seçebilirsiniz.

  Otomatik klima
  CL'deki otomatik klima kontrolü, sürücü ve ön yolcu için ayrı ayrı ayarlanabilir. Ön taraf ayak bölmelerinin sıcaklığı bile ayrı olarak ayarlanabilmektedir.
  Otomatik klima kontrolünü basitçe COMAND menüsü vasıtasıyla çalıştırabilirsiniz. Yardımcı ısıtma da, bir seçenek olarak kullanılabilmektedir.

  Koltuk konforu
  CL, arka bölümde de geniş bir yer sunmaktadır. CL-Serisi'nin arka tarafına biniş ve iniş, EASY ENTRY sistemi sayesinde hiç bu kadar kolay olmamıştı. Optimize edilmiş katlanma mekanizması sayesinde, ön koltuklar, geriye katlandıklarında, kol çalıştırılmadan otomatik olarak eski pozisyonlarına dönmektedirler.
  Üç adet konforlu koltuk çeşidi seçimine sahipsiniz: Klimalı koltuklar (CL 600 ve CL 65 AGM'de standart), gerektiğinde havalandırma veya ısıtma sağlamaktadır. Çoklu şekillendirilebilir koltuklar (CL 500 için isteğe bağlı) viraj alırken sizi sıkı tutarlar. Ve dinamik fonksiyona sahip aktif koltuk (CL 600 ve CL 65 AMG'de standart) size sırt masajı bile yapar.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş