2010 Mercedes B Serisi Sports Tourer

Konusu 'Mercedes' forumundadır ve oguzturk tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Mercedes B Serisi Sports Tourer
  [​IMG]

  Spor paketi. Dış kısım & İç mekan
  İsteğe bağlı spor paketi B-Serisinin dinamik varlığını vurgulamaktadır: bu dinamizm 17 inç hafif alaşımlı jantlardan başlayıp krom halkalı sis lambaları ve arka tampondaki dekoratif yansıtıcı şeritlere kadar devam eder. Spor paketi bunlardan başka dış kısım krom paketin parçasını oluşturan tüm zarif krom uygulamaları da bünyesinde barındırmaktadır.

  İsteğe bağlı Spor Paketi otomobilin iç mekanına yönelik sayısız seçkin özellik de sunmaktadır. Örneğin beyaz aydınlatmalı gösterge paneli ve hemen göze çarpan alüminyum başlıklı deri kaplama vites/selektör kolu, alüminyum kaplama dekoratif aksesuarlara sahip ve perfore deriden direksiyon simidi ve deri kaplama el freni kolu. İç mekan elemanları ARTICO suni deri/Bastogn kumaş döşeme kombinasyonuyla (burada isteğe bağlı deri kombinasyonlarıyla gösterilmektedir) göz almaktadır. Kauçuk dişli paslanmaz çelik pedallar otomobilin sportif karakterini tamamlamaktadır.

  Dış krom paketi
  Dış krom paketi B-Serisinin zerafetini vurgulamaktadır. En çarpıcı unsurlar stil sahibi, krom halkalı sis lambaları, cilalanmış paslanmaz çelik egzoz ve yine cilalı paslanmaz çelikten yapılmış bir yük eşiği muhafazası olarak göze çarpmaktadır. Bu unsurlar krom kaplamalı sürtünme çıtaları ve otomobilin görünümüne daha da fazla klas katan diğer detaylarla tamamlanmaktadır.

  Konforlu koltuk paketi
  İsteğe bağlı konforlu koltuk paketi sayesinde daha uzun yolculuklar sonunda gideceğiniz yere daha da rahat varın. Bu paket yüksekliği ayarlanabilen ön yolcu koltuğu, ön koltuklar için yastık açısı ayarlama ve sırt için ilave destek sağlayarak sırt ağrılarını önlemeye yardımcı olan bel desteğinden oluşmaktadır.

  Görüş ve aydınlatma paketi
  Görmek ve görünmek güvenli sürüşün ana gerekleridir. İsteğe bağlı olarak sunulan görüş ve aydınlatma paketi far kapama geciktirmesi, otomatik olarak karartılan bir iç mekan aynası ve konumlayıcı aydınlatmasını kapsamaktadır. Ön cam sileceklerine bir yağmur sensoru takılıdır. Yağmur sensoru devreye sokulduğu takdirde, ön cam silecekleri yağmur damlalarının miktarına göre ayarlanan bir sıklıkla otomatik olarak çalışmaya başlar.

  B-Serisi ayrıca iç mekana da ışık getirmektedir: arka bölmedeki iki okuma lambası ve sürücü için ilave bir okuma lambası, aydınlatmalı makyaj aynasına sahip güneşlikler ve aydınlatmalı ön ayak boşlukları ve ön kapılardaki aydınlatma lambaları çok büyük yardım sağlayan küçük özelliklerdir.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş