2010 Kango Multix

Konusu 'Renault' forumundadır ve oguzturk tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  YENİ KANGOO MULTİX
  FARKLI KULLANIM ÖZGÜRLÜĞÜ
  İki hareketle, 1/3 2/3 katlanan arka banketi yatırarak düz bir zemin elde edebilirsiniz. Çok sayıda eşya yerleştirme gözü, yeni tavan barları, modüler büyük bagajı ve düz zemini ile Yeni Kangoo ailece çıktığınız tüm gezilerde ideal bir yol arkadaşıdır.
  SÜRÜŞ KEYFİNİ KEŞFEDİN
  Virajlardaki dengeli yapısı, güçlü fren sistemi, düşük ses düzeyi sayesinde Yeni Kangoo ile eşsiz bir sürüş keyfi yaşayacaksınız. Dizel motorlar, mükemmel performansı düşük yakıt tüketimi ile birlikte sunması için tasarlandı. Bunun yanısıra, eksiksiz bir güvenlik için Yeni Kangoo 4 disk fren ve acil fren yardım fonksiyonlu ABS (opsiyonel olarak sunulmaktadır) gibi en son yeniliklerle donatıldı.
  TAŞIMA ALANLARI
  Yeni Kangoo’nun geniş bagajında yüksekliği ayarlanabilen bagaj örtüsü bulunuyor. Yarı yüksekliğe yerleştirilen tablet sayesinde yükleme alanını iki ayrı bölüme ayırabiliyorsunuz. Yüksek cisimleri koltuğun arkasına rahatça yerleştirip taşıyabilirsiniz. Uzunlamasına yerleştirilmiş tavan barları her hangi bir alet kullanmaksızın tek bir el hareketiyle bir mini port-bagaja

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş