2009 Saç Kaynagı, Postiş, Çıt Çıt, Saç Modelleri

Konusu 'Saç Bakımı' forumundadır ve Pelin tarafından 5 Ekim 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  2009 Saç Kaynagı,Postiş,Çıt Çıt,Saç Modelleri

  Kısa sürede uzun dalgalı saçlara ya da farklı renkli saçlara sahip olmak ister misiniz? Yeni üretilen bir sistem Çıt Çıt Saç sistemi ile hiç fark edilmeden saçlarınızı birkaç dakika içerisinde uzun saçtan kısa saça veya kısa saçtan uzun saça dönüştürebilirsiniz.turkeyarena.com Bekleme sürenizi ortadan kaldırarak, saçınıza sadece birkaç dakika içinde dolgunluk ve hacim katabilirsiniz. Çıt Çıt Saç Sistemleri, ayrı parçalar halinde gelen ve uğraş gerektiren saç eklentileri yerine birçok aşamanın bir araya getirilerek oluşturduğu, takılması kolay bir tek bir parça
  şeklindedir.


  [​IMG]

  [​IMG]

  Saçlarınızı renklendirin!

  Protein bakımından zengin %100 doğal saçlardan elde edilen pratik-gölge saçlar, 11 renk. Bu Çıt Çıt saçların profesyonel olarak boyanıp gölgelendirilebilir olmaları özellikleri yanı sıra saç kıvırtma maşası ile kıvırtılabilir, perma işlemi görebilir ve düz fön çekilebilirler. Bu sistemin set çantası içerisine 1 adet 40cm uzunluğunda gölge ilave ediliyor. Bu pratik gölgeler saçlara ayırıcı bir özellik kazandırırlar.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. GamZe Moderator

  süpermiş bunlar yaa walla büyük kolaylık
   
 3. KaraMelek Well-Known Member

  bunları kim çıkardıysa Allah razı olsun valla hayatım çok kolaylaştı, eskiden 2 saat saçımla uğraşırdım şimdi çıt çıtlarımı takıp çıkıyorum :)
   

Sayfayı Paylaş