2007'nin En Beğenilen Hafif Ticarisi: Transit Connect

Konusu 'Ford' forumundadır ve OrKuN tarafından 13 Nisan 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Hürriyet Otoyaşam Gazetesi'nin düzenlediği '2007'nin Beğenilen Otomobili' oylamasında Ford Transit Connect hafif ticari araç segmentinin en beğenilen aracı ödülünü kazandı.

  Hürriyet Otoyaşam Gazetesi`nin düzenlediği Otobil yarışmasında, otomobilseverlerin oylarıyla belirlenen 16 ayrı segmentteki 49 finalist, 'yılın en beğenilen otomobili' olmak için yarıştı. Otomobilseverlerin oylarıyla belirlenen her segmentin en beğenilen 3 modeli finalist olmayı başardı. 9 kişilik jüri tarafından Autodrom pistinde test edilen 49 aday, kendi segmentlerinde yılın en beğenilen otomobili olmak için yarıştı. Jüri üyeleri tarafından verilen oylar yarışmayı yalnızca katsayı olarak etkilerken birinciler halkın oyları sonucunda seçilmiş oldu.

  Bu yıl 28.000 kişinin 330.000 oy kullandığı organizasyonda, ilk tur oylama 28 Kasım'da sona erdi. Hürriyet okurları, verdikleri oylarla 'Otobil' yarışmasının ilk turunda 161 model arasından finale kalan adayları belirledi. İnternet üzerinden yapılan oylama sonucu, 2007'nin en beğenilen modelleri, 24 Ocak Perşembe günü Ceylan InterContinental Otel'de düzenlenen törenle ödüllerini aldı.
  Bu oylama sonucu "Transit Connect", hafif ticari araç segmentinin en beğenilen aracı ödülünü kazandı...

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş