2 Yaka Bir İsmail Oyuncuları

Konusu 'TV Dünyası' forumundadır ve elif tarafından 23 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  iki Yaka Bir İsmail Dizisi Oyuncuları
  2 Yaka Bir İsmail Dizi Oyuncuları, 2 yaka bir ismail dizisi oyıncu isimleri, iki yaka bir ismail oyuncular, iki yaka bir ismail oyuncu isimleri

  Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan İki Yaka Bir İsmail dizisii Türk ve Yunan oyuncuları bir araya getiriyor. Dizi, iki eşli balıkçı İsmail'in hayatını anlatacak.

  İki yaka bir ismail dizi konusu
  Çocuk yaşta hem öksüz hem yetim kalan İsmail, Ayvalık eşrafından Çıkık Kamil tarafından büyütülür. İsmail, evlenecek çağa geldiğinde gönlünü Çıkık Kamil’in kızı Hacer’e kaptırır. Hacer'le İsmail, Kamil’in bütün itirazlarına rağmen evlenmeye karar verirler. Ancak düğüne 1 ay kala, Ayvalık'la Midilli arasında balıkçılık yapan İsmail’in teknesi alabora olur, İsmail birkaç gün Midilli’de kalmak zorunda kalır. Geçici bir süreliğine hafızasını yitiren İsmail, Midilli’de Kalliope isminde dul bir Yunanlı kadına aşık olur ve onunla evlenirler. Günler sonra hafızası yerine gelen İsmail, deli gibi sevdiği Hacer’den de vazgeçemez ve on gün sonra onunla da evlenir.

  Bir gönüle iki aşk sığdıran balıkçı İsmail, birisi Midilli’de, birisi Ayvalık’ta yaşayan iki ailesi arasında mekik dokumaya başlar.

  İki Yaka Bir İsmail dizisinin oyuncuları

  Erdal Özyağcılar (İsmail)
  [​IMG]

  Rana Cabbar (Çıkık Kamil)
  [​IMG]

  Meltem Gülenç (Hacer)
  [​IMG]

  İbrahim Kendirci
  [​IMG]

  Eylem Yıldız
  [​IMG]

  Gizem Denizci
  [​IMG]

  Cansu Dağdelen
  [​IMG]

  Eleni Filini (Kaliope)
  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş