2 kız bir erkeğe tecavüze kalktı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Pelin tarafından 5 Aralık 2007 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  dünya tersinemi döndü nee :D

  Dünya tersine döndü. Bu kez kızlar bir erkeği taciz etti. 2 çılgın kız, evine misafir olarak gittikleri arkadaşlarının ağabeyine tecavüze yeltenip, vücudunun her yerini ısırdı.

  Uyurken üzerine atladılar
  Dünya tersine döndü. Antalya'da 2 genç kız, bir erkeği taciz etti. "Demek ki tacizin de tacizcinin de kadını erkeği olmazmış" dedirten olay şöyle gelişti. Alanya'da oturan A.Ö., kız arkadaşları D.D. ve M.Ş.'yi evine davet etti. Misafirliğe gitmeden önce alkol alan 2 genç kız, eve sarhoş olarak geldi. O sırada, genç kızın ağabeyi C.Ö. odasında uyuyordu. Sarhoş kızlar, aniden odaya dalıp uyuyan gencin üzerine atladı. İddiaya göre, kızlar tecavüze yeltendikleri genci ısırdı. Bir anda neye uğradığını şaşıran genç adam, kızların elinden kurtulabilmek için uzun süre mücadele etti.

  'İkisiyle başa çıkamadım'
  Evdeki ilginç taciz devam ederken, yan odada uyuyan C.'nin kardeşi gürültüye uyandı. Odaya koşarak ağabeyini kurtarmaya çalışan genç kız da tacizci arkadaşları tarafından dövüldü. Sonunda C.'nin imdadına gürültüyü duyan alt kattaki komşusu Mustafa Sorguç yetişti. Genç adam çılgın kızların elinden kurtulurken, yaşadığı şoku uzun süre üzerinden atamadı. Olaydan sonra polise şikayette bulunan C.Ö.'nün "Uyurken bana saldırdılar. Tecavüzden kaçmak isterken her yerimi ısırdılar. Vücudum mosmor oldu. Uyku mahmurluğuyla ikisiyle birden başa çıkamadım" dediği öğrenildi.
   


 2. PasHasaDe Well-Known Member

  sokakta yürüyemez hale geliriz yakında allah muhafaza..
   
 3. mecay Well-Known Member

  bundan sonra odamın kapısını kitleyerek uyuyacağim :D:D:D ama onlar zararlı cıkar ben yatarken aşkimdan ayrılmam ( çakım olur kendisi ) odaya sert giriş yapınca doğrana bilirler de uyku mamurluğu da varkene :D:D:D
   
 4. sevvv38 Well-Known Member

  yaptığınız hiçde iyi bi davranış değil :mad:kendinize gelin siz bayansınız bu davranışlar sizi çok çok küçültür...
   
 5. yaren38_20 Well-Known Member

  :) şok oldumm ne oluyor bu insanlara..
   
 6. BaRıŞ Well-Known Member

  demekki neymiş kızkardeşiniz eve yatılı arkadaşını davet ettiginde kapınızı kilitletip yatacaksınız yoksa durum vahim :D:D:D benden sölemesii :D
   
 7. ShaDow_19 Well-Known Member

  Ama Alkol almışlar okuduysanız... Yinede kötü bi olay tabi....
   

Sayfayı Paylaş