1999 Depreminde Yaşanan 5 Ürpertici Olay !!!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ShaDow_19 tarafından 30 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

 1. ShaDow_19 Well-Known Member


  1999 Gölcük depreminden sonra ortalıkta bir sürü esrarengiz olaylar anlatılmakta. Ne kadar doğru bu söylenenler bilinmez ama hayret edilmeyecek türden de değil bu anlatılanlar...(Buradan 1999 Gölcük depreminde hayatını kaybeden insanlarımıza YÜCE MEVLAMDAN rahmet diliyorum.)


  OLAY-1=> [/B]O gece bayanın birisi doğum için eşiyle beraber bir taksiyle hastahaneye gidiyorlarmış.Taksi tam Eyüp şehitliğinden geçerken doğum sancıları tutan bayan kafasını sağa sola çevirmeye başlamış.İşte tam bu sırada bayanın gözü şehitliğe ilişmiş.Bayan gördüğü manzara karşısında dona kalmış.Bütün şehitler kabirlerinden kalkmış elleri semada dua ediyorlarmış.


  OLAY-2=> Aynı saatlerde Eyüp Sultan Camisinin önünde taksicilik yapan bazı kişilerin anlattıklarıda insanı hayretler içerisinde bırakıyor.
  -Taksinin içerisinde oturmuş müşteri bekliyordum.Gözüm birden Cami'nin duvarına ilişti.Duvarları nurdan varlıklar kaplamış tutuyorlardı.Mezarlıklarda yatanlar kalkmış hep beraber dua ediyorlardı.  OLAY-3=> Enkazdan 4 gün donra çıkan bir çocuğa su ikram etmişler.Çocuk;
  -Su ve yemek ihtiyacım yok.Yaşlı bir amca bana suda yemekte verdi.  OLAY-4=> Denizden çok büyük bir ateş topu yükselmiş.


  OLAY-5=> O gece yıldızlar bir başkaymış.Çoğu insanın anlattığı - sanki elimi uzatsam yıldızları tutacak gibiydim.


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   


 2. SHaDe_19 Well-Known Member

  saol usta valla bugun dokturuyorsun paylasım ıcın tesekkurler
   
 3. hulya New Member

  bende eyüpte oturuyorum .ARKADAŞIN ANLATTIKLARINI YAŞAYAN İNSANLARI TANIYORUM . PİERLOTTİ MEZARLIĞINDAKİ TÜM ÖLÜLERİN ÜZERİNDE BEYAZ KEFEN VARMIŞ ELLERİNİ SEMAYA AÇIP DUA EDİYORLARMIŞ. BUNUN GERÇEK OLDUĞUNUDA DÜŞÜNÜYORUM
   
 4. ot-gu Genel Sorumlu

  bahsettiğiniz olay çok ilginç gerçeklik payı ne derece acaba,
   
 5. yaren38_20 Well-Known Member

  gerçekten güzel bi paylaşım..
   
 6. esra Well-Known Member

  gerçekten garip bir olay ama tabikide gerçekse
   

Sayfayı Paylaş