10 Farklı Erkek Tipi

Konusu 'Erkek Bölümü' forumundadır ve EmRe tarafından 1 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Tiplerine Göre Erkekler
  10 Erkek Tipi, Çeşit Çeşit Erkek Tipleri,

  Harbi adam: Az konuşur öz konuşur. Bu adamdan asla laf çıkmaz. Gereksiz muhabbet etmez kadınlarla hiç muhabbet etmez kaale bile almaz.

  Kıt beyinli: Yaşına göre davranmaz 30 yaşlarında olup kendisini 18 zanneder öyle hareket eder öyle konuşur öyle sohbet eder. Bu adamla doğru düzgün bir muhabbet edilemez. En azından yüzeysel soğuk espriler sizi sarmıyorsa.

  Alıngan: Karşıdakini nekadar tanırsa tanısın annesi bile olsa çocuk gibi küser. En ufak bi espri yapıldığı taktirde alınır 3 gün konuşmaz. Kendini daima haklı görür bunu sorgulamayı bile düşünmez. Ömrünüz varsa da tüketir.

  Sahtekar entel: Fırlamanın tekidir bunu kibarlıkla gizlemeye çalışır. Herşeyi bildiğine inanır bilmiyorsa da öyle davranır. Aslında hayatı hiç tanımayan birşeyler başardıysa bile bunu bin türlü sahtekarlıkla yapmış bulunan insaniyet dışı bir varlıktır. Genelde bir baltaya sap olamaz.

  Zararsız entel: Çok okur çok gezer bilimsel olan herşeyi bilir çoğunlukla ateisttir. Kadınları fazla umursamaz. Onu aaaai dudaklarla kandırmak mümkün değildir.

  Maço 2000: Kadınları aaa objesi olarak görür. Klasik maçodan farklı olarak kadınlara iyi davranmaz centilmen değildir. Ona göre bütün kadınlar aptaldır ve her daim bunu onlara hatırlatmak gerekir. Zeki bir kadın görünce afallamaz kötü kadın muamelesi ederek saf dışı bırakır.

  Kıraathane delikanlısı: Aslan yürekli gibi kavgalara karışır. Paraya para demez bunun lafını bile etmez hepsini kumarda harcar. Ama ihtiyacı olanlara yardım eder bonkördür. Dünya kötü o iyidir. Melankolik takılır. Koluna taktığı kızı asla boş bırakmaz. Ona her türlü destek olur... Aslında evde nafile bekleyen karısını ve çocuklarını ihmal eden acizin tekidir.

  Romantik zırıltı: Ilk başlarda sıcakkanlı ve eğlenceli görünür. Ama saçma denecek kadar duygusaldır. Geceleri ayla ağaçla otla böcekle konuşmak için sokağa çıkar. Herzaman ağlanır dövünür bezdirir kanser eder. Katil olmamak için uzaklaşmanız tavsiye olunur.

  Çekingen: Yanındaki insan kadın bile olsa o asla garsonu çağırmaz. Içecekleri siz almaya gidersiniz. Asla muhalefet olmaz dürüstce fikrine güvenmek zordur. Hatta bir fikri varmıdır yokmudur o bile muamma..

  Şık erkek: Güzel cümleler kurar aynı kelimeyi asla ikinci kez kullanmaz buna özel olarak dikkat eder. Asla hatayı kendinde aramaz. Sevgilisini aldatır kelime oyunlarıyla bunu bile doğrulamanın yolunu bulur. Melek yüzlü şeytanın avukatıdır. Içi boş süslü kutudur.
   


Sayfayı Paylaş