E Vitamininin Cilde Faydaları

Konusu 'Cilt Bakımı' forumundadır ve yagmur tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. yagmur

yagmur New Member

e vitamini cilde nasıl uygulanır, e vitamini cilde sürülürmü, e vitamini cilt bakımı, cilde e vitamini sürmek, cilde e vitamini kapsülü
    Cildi güzelleştirir. E vitamini bir antioksidandır. Cilt üzerinde iltihap giderici etkileri vardır. Cildi nemlendirir. Cildin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar. Hücrelerin ömrünü uzatır, onları iyileştirir. Ayrıca E vitaminin akne, egzama, sedef gibi cilt rahatsızlıklarına karşı etkili olduğu da bilinmektedir. Güneş yanıkları için de tedavi edici özelliği bulunmaktadır.turkeyarena.net E vitamini cildinizi çevresel hasara ve diğer tehditlere korumak açısından büyük önem taşımaktadır. E vitamini aynı zamanda dokuların oksijen almalarını sağlar ve vücudunuzdaki A vitamini seviyelerini yükseltir.

2. SeçiL

SeçiL New Member

bu E vitaminini eczanelerde satılan ampulleri direk cildimize sürsek zararı olumu acaba yada başka nasıl kullanabiliriz

3. GamZe

GamZe Moderator

evigen ampul yüzde tüylenme yapıyormuş galiba, iyice araştırda kullan bence

4. umay0104

umay0104 New Member

ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum cildim daha pürüzsüz ve canlı görünüyor. evigen amp yani kas içi yapılırsa o zaman vitamin oldugu için hormonları etkileyerek tüylenme yapıyormuş ama yüze dışardan lokal olarak sürüldügünde tüylenme yapmayacagını söyledi dermatolog

Sayfayı Paylaş