Doğtaş Yatak Odaları

Konusu 'Mobilya' forumundadır ve Pelin tarafından 24 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. Pelin

Pelin Super Moderator

Doğtaş Yatak Odaları
    Yepyeni Doğtaş Modelleri, Bu yazki Doğtaş yatak odaları, Bu sezonki Doğtaş yatak odaları modelleri, Bu yazın trend mobilya modelleri, bu yazın en güzel takımları, bu sezonun en beğenilen takımları, en beğenilen mobilya takımları, en çok beğenilen yatak odaları...

Angelo

Artemis

Atlantis

Carmen

2. Pelin

Pelin Super Moderator

Dream

Elegance

Exclusive

Felicia

3. Pelin

Pelin Super Moderator

Hera Antik Meşe

Hera Bosfor

İdea

Pasifica

Scarlet

Snow

Sunset

4. cerrah61

cerrah61 New Member

arkadaşlar doğtaş exculcive den scarlet oturma grubu aldım peşin 3962 tl ödedim bana teslim edilmeden bir gün önce bilgi verileceği söylendi fakat adamlar okadar yüzsüz ki ne arayam ne soran neyse ben aradım.tabi 1 hafta oyaladılar.yüzsüzlük akdarki genel müdürlükte hiç ilgilenmedi.1 hafta sonra tekrar aradım neyse 2 hafta sonra geldi ürün ama eksik geldi tabi.herkes öğrensin bilsin diye tüm sitelere girip bunları yazacam bu yüzsüzlüğü

5. BaRıŞ

BaRıŞ New Member

ürün tamamen eve gelip yerleşmeden paranın tamamını ödememek gerekir, 1000 tl ödeyip gerisini ürün eksiksiz ve hatasız evime geldiğinde öderim deseydiniz siz değil onlar sizin peşinizden koşardı sizinde başınız ağrımamış olurdu ;) peşin aldığım ürünlerde kesinlikle bunu yapıyorum.

Üründe eksik yada hata veya istediğiniz ürünün olmadığı gibi şikayetiniz üst seviyedeyse tüketici hakem heyetlerine başvurarak gerekli şikayetinizi bildiriniz muhakkak aldığınız firma veya genel müdürlük size geri döneceklerdir hatalarını telafi etmek üzere.

6. ot-gu

ot-gu Genel Sorumlu

Konu içeriği güncellendi.

Sayfayı Paylaş