Zeytinyağlı Sabunun Faydaları

Konusu 'Şifalı Bitkiler' forumundadır ve elif tarafından 10 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. elif Moderator

Zeytinyağlı Sabun ve Faydaları
    Geleneksel kullanımın yanı sıra doğallığa önem veren herkesin tercih ettiği sabundur. Bitkisel yağ bakımından zengin olan zeytinyağlı sabun E D K vitaminlerini içerir. Banyoda kullanılan zeytinyağı sabunu genel vücut yüz ve saç temizliğinde de güvenle kullanabileceğiniz doğal bir üründür. Bol köpüğü ve yumuşak yapısı ile mükemmel bir banyo sabunudur.

Zeytinyağlı Sabunun Faydaları
    • Saç köklerini besler, kuvvetlendirir.
    • Düzenli kullanıldığında cildi güzelleştirir.
    • Saçlarınızı yumuşatır ve doğal parlaklık verir.
    • Cilt hastalıklarına karşı cildin direncini artırır.
    • Kuruyan cildi canlandırır ve parlaklık verir.
    • Kepek ve saç dökülmesini önleyici özelliklere sahiptir.
    • Baş derisindeki sivilcelerin giderilmesinde kullanabilirsiniz.
    • Doğal ve saf yapısı sayesinde tüm cilt tipleri için uygundur.
    • El, yüz ve vücut temizliği kullanımında cildi yeniler ve güzelleştirir.
    • Hassas ve alerjik ciltlerde güvenle kullanılabilir.turkeyarena.com
    • Saçları güçlendirir, derinlemesine temizlik sağlayarak saçlara bakım yapar.
    • Antiseptik özelliği sayesinde yüz ve vücut derisindeki sivilce tahriş egzama mantar sedef pişik isilik alerji gibi cilt rahatsızlıklarında kanıtlanmış yararları vardır.

2. KaraMelek Well-Known Member

piyasada bir sürü marka var acaba fark ediyormu yoksa hepsi aynı etkiyi yapıyormu kullanan arkadaşlar varsa cevap lütfen

3. Aylinn Well-Known Member

tesadüf markette şehriban teyze diye bir marka vardı onu aldım çokta memnun kaldım saçlarım ışıl ışıl oldu en önemlisi saçı nemlendiriyo buda kırılmaları önlüyor. Tavsiye ederim yani

4. KaraMelek Well-Known Member

şehriban teyze diye bir marka bulamadım ama başka markada zeytinyağlı defne sabunu aldım çok güzel yumuşak ve parlak yapıyor ama saç dökülmesi fazlalaştı

5. Misafir Guest

Ben zeytin yağı kullandım. Saçımı hafif uzatıyor ve çok memnun kalıyorum, saçımı çok parlak yaptı.

6. Misafir Guest

zeytin yağı özlü sabunn kullanıyorum 1 haftada mükemmel sonuçlar verdi. hemde yüzümde akne olmasına rağmen sivilceleri kuruttu ve yüzüm bebek gibi parlıyorr. şiddetle tavsiye ediyorum. marka farketmiyor. aktarcılardan temin edebilirisinz..

Sayfayı Paylaş