Zeytinyağlı Sabun Kullananlar

Konusu 'Saç Bakımı' forumundadır ve KaraMelek tarafından 26 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. KaraMelek Well-Known Member

Zeytinyağlı Sabun Kullananlar
    Arkadaşlar zeytinyağlı sabun saçları çok besliyormuş, ayrıca tanıdığım bir aktarda tavsiye etti kullananlar var mı aranızda

2. Dila Well-Known Member

biara kullandım ama saçlarım keçe gibi oldu o yüzden bıraktım kullanmıyorum

3. ot-gu Genel Sorumlu

Yeni başladım işallah memnun kalırım

4. Dila Well-Known Member

bana hiç iyi gelmemişti inş sana iyi gelir ot-gu

5. GamZe Moderator

nerdeyse 3 aydır kullanıyorum ve çok memnunum, ben hiçbir şampuandan görmediğim etkiyi bu sabundan gördüm. belkide memnun kalmamanızda sabunun markası ve kalitesi etkili olabilir

6. carmen Well-Known Member

arkadaşlar bütün sabunlar saçları kurutur asla tavsiye etmem

7. KaraMelek Well-Known Member

canım senin kullandığının markası ne

8. Nysa Well-Known Member

yorumlarınız üzere gittim marketten aldım bir haftadır kullanıyorum ama saçımı döktü sanki birde hiçte keçe gibi felan yapmadı hatta saçım yumuşacık ve parlak oldu, belkide saç dökülmesi sitrese bağlı olabilir o yüzden bir süre daha kullanmayı düşünüyorum inş geçer

9. EmRe Well-Known Member

saçı yumaşattığı doğru ama ben dökülmeye engel olur diye almıştım hiçbir faydasını görmedim. Saçı dökülmeyen arkadaşlar deneyebilir yumuşaması için.

10. BaRıŞ Well-Known Member

Zeytinyağının saça faydası tartışılmaz ege yöresindekiler çok kullanır. Düzenli bakım yapmak gerekir.

11. aslı0607 Well-Known Member

arkadaşar zeytinyağlı sabunu aktardanmı, markete satılan markalardan mı alıyorsunuz hangisi daha iyi

12. Misafir Guest

Arkadaşlar ben zeytinyağlı sabun kullanmaya başladım saçlarım dökülüyordu daha da çok dökülmeye başladı acaba neden olabilr lütfen bilen varsa söylesin yeni kullanımda öyle sac dökermi bilen varsa lütfen cevap yazsın şimdiden tesekkürler.....

13. ot-gu Genel Sorumlu

Saç dökülmesi genetik ve strese bağlıdır. Hatta döküldükçe daha da morali bozuluyor daha çok döküldüğü hissine kapılıyor insan belkide daha çok dökülüyordur. Zeytinyağlı sabun saçı yumaşatıp parlaklık ve beslemesi açısından iyi gelebilir ama dökülmeye engel olmuyor deneyerek gördüm. Kıştan ilkbahara ve yazdan sonbahara girerkenki mevsim değişikliklerinde saç dökülmesi artıyor. Ben enson vichy'nin kürünü kullandım ve şuanda kür sonrası şampuanıyla devam ediyorum 5-6 aydır ve önümüzdeki ilkbahara geçerkenki mevsim değişikliğinde bir kür daha kullanacağım şuan için gayet memnunum.

14. Hayal18 Active Member

zeytinyağlı sabunun doğal katkısız olması lazım bunu nasıl anlayacağız ki

Sayfayı Paylaş