Yüzlerce resmim ve videolarım Vlc nin yüzünden uçtu

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve EmRe tarafından 31 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Selam arkadaşlar, Vlc programını açıp video izliyordum, diğer videolarıda izlemek istedim ve masaüstünde ne var ne yok hepsini kopyalayıp Bilgisayarım,denetim masası,Kullanıcı dosyam Vlc'nin içine sürükledim bıraktım. Daha sonra sanki hepsini çöp sepetine atmışım gibi Vlc'nin içine bıraktım ama gerçekten çöpe gitmiş gibi dosyalarım yok oldu çöpe gitse geri al derdik ama oda yok kayboldu dosyalarım şimdi ise masaüstüm bomboş hepsi gitti :(

2. CAN Well-Known Member

o tarihten önceki bir tarihe sistem geri yükleme yaparsan sorunun düzelmesi lazım ;)

3. EmRe Well-Known Member

4. CAN Well-Known Member

eklediğin yeri bulamıyorsundur, yoksa program kendi kendine silmez yada programda ayarlarla uğraşırken çalma listesini falanmı temizledin acaba ;)
    en kötü ihtimal yukardada söylediğim gibi sistem geri yükleme yaparsan gelecektir.

5. BaRıŞ Well-Known Member

denetim masası>kullanıcı diye yazmış arkadaş, farklı kullanıcı hesapta o işi yapıp daha sonraki açılışlarda farklı kullanıcı hesabı açtıysan diğer kullanıcı hesabındaki ayarları dosyaları görememen normal.
    Farklı kullanıcı hesapların varsa kontrol et ;)

Sayfayı Paylaş