Yüzbinlerce Kişinin ölümüne Sebep Olmak

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve kasırga tarafından 22 Mart 2008 başlatılmıştır.

1. kasırga Well-Known Member

Almanyada bir adam gezinirkenyol kenarındaki falcı cadırını görmüş.Adam merakla içeri girmişve falına bakılmasını istemiş.Falcı kadın bir süre baktıktan sonra adama acı acı bakarak şöyle demiş.''sen dünyada yüzbinlerce kişinin ölümüne sebep olacaksın.''adam bunu duyunca önce şok olmuş.Başta fazla inanmazken sonra içindeki kötü bir his onu kemirip bitiriyormuş.Sonra dayanamayarak'' eğer o kadar insan benim yüzümden ölecekse en iyisi ben öleyim '' diye düşünmüş.Daha sonra intihar etmek amacıyla tren istasyonuna gidip tenha bir yerde raylara uzanıp bir trenin onu ezmesini bekliyormuş.Raylara uzanmış.biraz bekledikten sonra az ileride bir çocuğunda raylara uzandığını görmüş.Adam bari son kez iyilik yapayım diye çocuğu kurtarmaya gitmiş.Adam çocuğu intahar etmemesine ikna ettikten sonra çocuğa ismini sormuş çocuk ismini söylemiş:ADOLF HİTLER.........................

KASIRGA.....

2. ot-gu Genel Sorumlu

gerçekten bu şekildemi olmuş yoksa bi rivayetmi acaba, teşekkurler paylaşım için...

3. ShaDow_19 Well-Known Member

:D İlginç ama gerçekmi yoksa uydurmamı?

4. kasırga Well-Known Member

bende tam olarak bilmiyorum.....

5. yagmur Well-Known Member

demekki iyilik ederkende dikkat etmek gerekiyormuş

6. seckinyd Well-Known Member

Enteresan bir olay. Bence gerçek değil ama ellerine sağlık, güzel olmuş yalnız bir sorum var adam yahudimiymiş :D:D

Sayfayı Paylaş