Yetim kız ve sözleri

Konusu 'Dini Videolar' forumundadır ve abdulkadir tarafından 22 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1. abdulkadir Well-Known Member

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Yetim kızın basını okşayan mübarek el[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Bende yetim bir kizim ne olur bana da gel[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Yetim kızı kendine evlad sayan MUHAMMED[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ben de yetim bir kızım beni yavrun kabul et[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Gül sevgin yeter bana ey sevgili rasulüm[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Öyle muhtacım sana ne verirsen kabulüm[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Yetim kızın basını oksayan mubarek el[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ben de yetim bir kızım ne olur bana da gel[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ya Rasülallah[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Kimsesizlerin sahibi Senmişsin öyle demisti dedem.[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Bugün sokakta çocuklar seksek oynarken yine aralarına almadılar. Beni ittiler. Çok üzüldüm ağladım.[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Dedemle babannem teselli etti. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ya Rasülallah [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Uyurken oyuncağıma sarılıp yatıyorum, bazen teselli ediyor ama cogu zaman ağlıyorum, benim de annem olsa bana masal ,okur ninni söyler, uyuturdu.[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Benim annem de babam da Sen ol Ya Rasülallah [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Benim basımı da Sen okşa, beni de Sen sev ,biliyorum geliyorsun. Başımı okşuyorsun, üstümü örtüyorsun ,çünkü bazı geceler kalktığımda ,biri gelip üstümü örtüyor, [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]benim annem de babam da sensin [/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ya Rasülallah Sensin[/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Ya Rasülallah Sensin Ya Rasülallah[/FONT]

Kusura bakmayın.Klibinide eklemek isterdim ama youtube kapalı.Açılınca klibide eklenecektir.

2. oguzturk Administrator Staff Member

teşekkurler abdulkadir, youtube bu gidişle biraz zor açılır ama olsun yazıyı okuduk enazından.

Sayfayı Paylaş