Yetenek Sizsiniz Atalay Demirci

Konusu 'TV Dünyası' forumundadır ve ot-gu tarafından 27 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. ot-gu Genel Sorumlu

Atalay Demirci kimdir nerelidir yaşı boyu posu hayatı hakkında

Türkiye'nin yeni güldüren adamı Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz Türkiye programından sonra tüm herkesin yakından tanıdığı bir isim haline geldi.

Atalay Demirci
    , 1976 yılında Ankara’nın Nallıhan ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve Orta öğrenimini Amasya’da tamamladı. Ankara Yenimahalle Ticaret Lisesi Mezunudur. 30 Mayıs 1999 tarihin de ilk kez sahneye çıkan Demirci 30 Haziran 2008 tarihi itibariyle Dünya Radyo ve Ankara Sanat Evi bünyesinde sahneye çıkmıştır.

Türkiye’nin her yerinde ve dünyanın bir çok ülkesinde gösteriler yapmış ve yoğun ilgi görmüştür. 2000 yılından bu yana Dünya Radyo da Kelalaka isimli Show programı yapan Demirci’nin 1 şiir albümü 3 şiir kitabı bulunmaktadır.

Atalay Demirci'nin hayatını kendi ağzından merak edenler için;

Atalay Demirci kimdir?

36 yaşındayım. Temmuzun sekizinde doğmuşum, yani yengeç burcuyum. Kütük Samsun da ne işinize yarayacaksa bu? :)

Hangi okulu ne zaman bitirdiğimi, gerçekten hatırlayamıyorum; uzun yıllar oldu. Ankara'da yaşıyorum ve Ankara'yı seviyorum. Evliyim, iki oğlum var. 13 yıldır sahnedeyim. Yaşım elverdiğince de devam etmeyi düşünüyorum.
    Nokta.

Eveeet! Hakkımda hiçbir şey söylemeden yazı bitti. Güzel! Fazlası gösterilerde :))

Sayfayı Paylaş