Yeni Yılınız Kutlu Olsun...

Konusu 'Yönetim Odası' forumundadır ve RüzGaR tarafından 31 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. RüzGaR Super Moderator

2009 un herkese başta barış olmak üzere sağlık ,mutluluk ve şans getirmesi dileği ile...

mutlu yıllar

2. EjjeNNa Administrator

herkesin kalbindeki dileklerin bu yıl gerçekleşmesi dileği ile herkese iyi yıllar...

3. Pelin Super Moderator

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara! ;)

4. CAN Well-Known Member

2009 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2008 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..
    cheersciaociao

5. serseri_aşık Well-Known Member

iyi yıllar......

6. EmRe Well-Known Member

hep istiyoruz ama hiçbir yıl gerçekleşmiyo maleseff ;)

yinede herkese 2009 da bol şans ve bol para diliyorum tabi bide piyango bana çıksın istiyorum :D

mutlu yıllar...

7. oguzturk Administrator Staff Member

Mutlu yarınlara, daha iyi yıllara, hep birlikte, elele...

Yeni yılınız kutlu olsun, herkese MUTLU YILLAR !!!

8. ot-gu Genel Sorumlu

karanlığa karşı yinede mutlu, yinede umutlu olarak tüm dostların yeni yılını kutlarım,

Herkese MUTLU YILLAR !!!

9. KaRaHaN Well-Known Member

Başarılı bir yıl geçirmemizi..( yatarak değil çabalayarak ve bekleyerek)

mutlu bir yıl geçirmemizii ( kırarak inciltrerek gücümüzü göstererek değil, güzelce kibarca ve tevazu göstererek)

hırsla ddeğilll ( haramdan uzak)

kinle değill (iyi niyetle)

süratle değil ( sindire sindire sabırla) ve hep beraber güzel ahlak ile hayırlı bir yıl geçirmeyiii Cenab-ı Allah hepimize nasip etsin Yeni yiliniz kutlu olsun

10. seckinyd Well-Known Member

Yeni yılın herkese sağlık, mutluluk, huzur, sevinç ve neşe getirmesi dileklerimle....

Nice Mutlu Senelereee.......

11. saltukhan Member

herkesin yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım mutlu yıllaralkış02dontknowdontknow

12. OrKuN Well-Known Member

tüm dostların yeni yılını kutlarım, Mutlu yıllar herkese !!!

13. OrKuN Well-Known Member

tüm dostların yeni yılını kutlarım

14. EmRe Well-Known Member

maleseff 2009 un ii geçmeyeceği ortada ama yinede umut edelim ii olsun gerçi insanda umut ta bırakmadılar ama

Sayfayı Paylaş