Yeni Yıl Mesajları Romantik

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 30 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

2016 yılı sevdikleriniz ve sevenlerinizle sağlıklı, huzurlu, mutluluk dolu, birlik ve beraberlik içinde geçmesi dileği ile...

Aile demek, güç demektir. Yeni yıl demek, umut demektir. Aşk demek, mücadele etmek demektir. Evlilik demek, sadakat demektir. 2014 yılında benimle güce, umuda, mücadeleye ve sadakata evet dermisin?

Aşk bir ibadet sayılsaydı, sana olan kara sevdam beni cennetin en üst kademesine götürürdü. Seni Çoook seviyor ve nice sevgi dolu yeni yıllar diliyorum..!

Bana maddiyat değil maneviyatını verirmisin? 2016 yılına aşktan yana zengin girmek istiyorum... Nice mutlu yeni yıllar birtanem..!

Bazen küçük bir mutluluk bir çok kederi siler. Yeni yıla senden ayrı girecek olmak bana keder versede, senin mutlu olduğunu bilmek beni mutlu eder. Sadece bu yıl değil, her yıl mutlu ve huzurlu dileğimle.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini,yaşantında hiçbirşeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Geçen onca yıllar sana olan sevgimi hiç azalmadı. Gelecek yıllarada sevgimizle meydan okumak ise bize farz oldu. Seni Hep Sevdim ve Seveceğim nice seneler için, birlik beraberlik ve sevgi dolu yeni yıllar dilerim.

Geçirdiğimiz güzel günler, geçecek olan mutlu yılların başlangıcı olsun. Yeni yılımız mutlu ve huzur yılı olsun.

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Her yeni yıl umutlu yılın başlangıcı doğurur gönlümüze, Oysaki bizim her günümüz bir umutla başlar. Seni Seviyorum Nice mutlu yıllar umud ederek güne gözlerimi açacağım.

İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar..

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..

Yılın son dakikalarını ve yeni yılın ilk dakikalarını ayrı yaşıyor olsakta; aklım, fikrim, gönlüm ve bütün benliğimde senin yanındayım. Yeni yılımız bize hayırlı olsun...

Sayfayı Paylaş