Yeni iPhone 5 ve iPad 3 4G'li Olacak

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve OrKuN tarafından 3 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. OrKuN Well-Known Member

iPhone 5 ve iPad 3 ve 4G birlikte
    Teknoloji üretmeyen bizim gibi ülkeler teknolojiyi hep geriden takip eder mecburen. Biz daha adam akıllı 3G'yi kullanamıyoruz. Telefon ekranına her baktığımda Edge ile bağlandığımı görüyorum ara sıra 3G bağlantısı geliyor. Gerçi bu kullanılan operatöre görede değişiyor. Hem Avea hem Vodafone internet paketim var. Avea kızabilir ama bu gerçeğide söylemek zorundayım. Avea sürekli Edge ile bağlanıyor 3G sini nerdeyse görmedim diyebilirim ama Vodafone aynı bölgede büyük çoğunlukla 3G ile bğlanıyor nadiren edge'ye düşüyor. Neyse haberimize geri dönelim :)

Apple, Japon telefon operatörüyle anlaştı. Apple'ın CEO'su Tim Cook, NTT DoCoMoyetkilileriyle Apple'ın merkez ofisinde görüştü. Apple, bu anlaşmayla birlikte yeni nesil iPad ve iPhone'un 4G desteğini arkasına almayı planlıyor.

iPhone 4G söylentileri uzun zamandır dile getiriliyor; ancak Apple'dan bu konuda bugüne kadar somut adım gelmemişti. Japon operatörle bir araya gelen Apple'ın bu adımla yeni nesil cihazlarında 4G'yi destekleyeceğini söyleyebiliriz.

Sayfayı Paylaş