Yeni Hoşgeldin Lira Kampanyası

Konusu 'Vodafone' forumundadır ve OrKuN tarafından 15 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. OrKuN Well-Known Member

Vodafone Yeni Hoşgeldin Lira Kampanyası ile 5 - 31 Mayıs 2010 tarihleri arasında 30 ve üzeri TL yükleyen abonelerimiz yükledikleri kadar her yöne hediye TL kazanıyor. Kazanılan hediye TL'ler yüklendikten sonra, her yöne aramalar için 30 gün süreyle kullanılabilecek.

Bakiyenizi *123#11# tuşlayıp arama tuşuna basarak kolayca öğrenebilirsiniz.

Detaylar
    • Yeni Hoşgeldin Lira Kampanyası aktif (hat kısıtlı veya dondurulmus olmayan) Vodafone faturasız hat sahibi aboneler için 05.05.2010 saat 00.01 ile 31.05.2010 saat 23.59 tarihleri arasında geçerlidir.
    • Kampanyadan yararlanmak için kayıt yapılması gerekmemektedir.
    • Kampanya dahilinde bir kerede 30 ve üstü TL yükleyen aboneler yükleme yaptıkları TL tutarının üzerine yükledikleri TL kadar hediye TL kazanmaktadır.
    • Hediye TL’ler para olarak talep edilemez.
    • Hediye TL'ler yurtiçi her yöne ses kullanımlarında kullanılabilecektir.
    • Özel servis numaraları, WAP, SMS, yurtdışı arama gibi kullanımlar hediye TL kullanım kapsamında olmayıp aboneler normal ücretleri ödemeye devam edecektir.
    • Kazanılan promosyon konferans görüşme amaçlı kullanılamaz.
    • Abonenin kazandığı TL üçüncü şahıslara transfer edilemez.
    • Kazanılan hediye TL’ler yüklendiklerine dair bilgi mesajı Vodafone tarafından gönderildikten sonra 30 gün süre ile kullanılabilmektedir.
    • Hediye TL’lerin bakiyeye eklenmesi için bir kerede 30 ve üzeri TL yükleme yapmak yeterlidir.
    • Kazanılan hediye TL’lerin ücretlendirilmesi abonelerin kendi paketleri ile aynı ücretlendirme periyodundan yapılacaktır.
    • Kampanyada kazanılan TL promosyonun kullanım önceliği olup abonelerin tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
    • Abone kendi tarife paketinde sunulan ücretsiz promosyonlardan, kampanya ile eş zamanlı yararlanamaz; kullanım önceliği kampanya promosyonundur.

2. EmRe Well-Known Member

vodafonun hiçbir kampanyası bana geri dönmüyor boşyere kontör tabi şimdi lira yüklüyorum, bu sorunu başka yaşayanlarda varmı yoksa hep bana mı denk geliyor

3. OrKuN Well-Known Member

yukardaki mavi renkli yazıdaki durum senin hattında geçerli değilse kesinlikle kampanyalardan yararlanabilirsin arda, yararlanamadığını düşünüyorsan TL yüklediğinde kampanyanın geçerlilik süresi dolmuştur ;)

4. Nysa Well-Known Member

aynı sorun bendede oluyo ama herzaman değil, bazen geliyo bazende geri dönmüyor üstelik kısıtlı yada kampanya süresi geçmesi gibi bişey sözkonusu bile değilken... vodafon bayisine gidip sordum bana müşteri hizmetlerine bağlanmam gerektiğini vs. bir sürü işlem söylediler bende uğraşmadım tabi gelecek 5 -10 lira için

Sayfayı Paylaş