Yeni doğmuş bebek için tebrik mesajı

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 9 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

# Ailemizin son ve yeni üyesine dünyamıza hoş geldin diyor size ve ailemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.

# Ailenize yeni katılan üyenize bol uzun ömürlü hayat dilerim.

# Ailesine, milletine, insanlığa hayırlı birer evlat olması temennisiyle anne ve babayı tebrik ediyorum.

# Allah evladınızı analı babalı büyütsün.

# Allah sizin yüzünüzü hep güldürsün. Bebeğiniz de siz de mutlu bir hayat sürün. Çocuğunuz analı babalı büyüsün. Tıpış tıpış yürüsün.

# Allah, yüzlerinizden gülücükleri eksik etmesin. Cennet kokan minik meleğinizin kalbinden merhamet, sevgi ve saygı eksik olmaz inşallah. Kendinize iyi bakın canlarım.

# Amca oldum çok mutluyum size teşekkür ediyorum.

# Anne ve babalık duygusunu tadan değerli kardeşlerimizi tebrik ediyoruz. Minik yavruya mutlu ömürler diliyoruz.

# Anne ve babayı tebrik eder, yeni bebeğinizin sağlıklı, mutlu ve huzurlu uzun bir ömür yaşamasını temenni ederiz.

# Aramıza hoş geldin minik bebek, Allah nazarlardan saklasın.

# Aramıza katılmandan büyük mutluluk duyuyoruz. Hoş geldin ………. bebek.

# Bebeğimize hoş geldin diyor, sağlık ve mutluluk diliyoruz.

# Bebeğin doğum haberini aldık, mutluluğunu paylaşıyoruz. Gözünüz aydın. Allah analı babalı büyütsün. Ne kadar sevinçli olduğunu hissedebiliyorum kardeşim.

# Bebeğiniz hoş geldi dünyaya, annesine de geçmiş olsun.

# Bebeğiniz meleklerle büyüsün. Adı mutluluk, soyadı aydınlık, göbek adı: iyilik, güzellik olsun. Hoş geldin güzel bebek.

# Bebeğinize hoş geldin, size de geçmiş olsun diyoruz.

# Bebeğinizin hayatında başarıları kovalamasını dilerim ailenize hayırlı olsun.

# Bebeğinizle beraber sağlık ve mutluluk dolu yıllar dileriz. turkeyarena

# Bebekler için en güzel isimler ve anlamları İsim Rehberi sayfamızda tıklayınız...

# Bebeklerine sağ salim kavuşmaları dolayısıyla değerli dostlarımızı tebrik ediyoruz. Allah her zaman yar ve yardımcıları olsun.

# Çok geçmiş olsun, sayenizde ilk defa teyze oluyorum. Tebrikler yeğenlerim.

# Çok heyecanlıyım, sayenizde ilk defa hala oluyorum. Tebrikler canlarım.

# Çok teşekkür ederim, sayenizde ilk defa dayı oluyorum. Tebrikler güzellerim.

# Çok yaşayın emi, sayenizde ilk defa amca oluyorum. Tebrikler evlatlarım.

# Doğum sevincini paylaşıyor, genç anne ve babayı kutluyoruz. Allah sağlık ve sıhhat versin.

# Dualarımız sizinle, gözünüz aydın. Bebişi bizim yerimize de sevin. Birlikte güzel günler yaşamanız dileğiyle.

# Dünyadaki en güzel varlık sensin. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.

# Dünyaya gelerek mutluluk saçan bir taneninize hayırlar dilerim.

# Dünyaya gelişini kutlar sağlıklı uzun başarılı bir ömür dileriz.

# Dünyaya merhaba de bebek, seni merakla koskocaman bir ordu bekliyor.

# Dünyaya yeni gelen misafirin analı babalı ve sağlıklı büyümesi dileği ile gözünüz aydın olsun.

# Geleceği belli olmayan bir dünyaya yeni bir insan daha kattığınız için sizleri tebrik ediyorum.

# Gözlerini dünyamıza ilk kez açan bebeğinize Allah'tan uzun ömür, siz değerli ana ve babasına da hayırlı bir evlat olmasını niyaz ederim.

# Gözünüz aydın, geçmiş olsun. Minik bebişinize sağlıklı, mutlu uzun bir ömür dilerim.

# Güzel bebeğinizi de şu an yakından görmeyi isterdik. Ailenizin yeni üyesine güzel bir gelecek diliyoruz. Sevincinizi paylaşıyoruz. Allah analı ve babalı büyütsün. Görüşmek dileğiyle.

# Haberinizi yeni aldım, çok mutlu ettiniz beni. Yakında yanınızdayım. Minik oğluşuma iyi bakın canlarım benim.

# Hatırlar mısın doğduğun günü… Sen ağlarken herkes gülüyordu. Öyle bir ömür yaşa ki öldüğünde herkes ağlasın, sen mutlulukla gülümse. İyi ki doğdun güzel bebek.

# Hoş geldin …….. bebek. Sefalar getirdin bizlere.

# Hoş geldin bebeğim, yüzünden gülücükler hiç eksilmesin. Annenle baban seni çok seviyor!

# Hoş geldin! Sen şimdi uykulusundur, hadi bakalım yatağına, iyi uykular tatlı mı tatlı rüyalar.

# Kendinize ve bebeğinize çok iyi bakın gözünüz aydın olsun.

# Kıymetli arkadaşım, uzun zamandır duymayı heyecanla beklediğimiz haberi bizlere nihayet verdin. İsimleriyle yaşasınlar, seni ve eşini kutluyorum, sağlıklı ve huzurlu bir yaşamı Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.

# Küçük parmakları ve gözleri ile dünyaya gelen bebeğinize sağlıklı hayat dilerim.

# Minik bebeğin yanaklarından ileriki günlerde öpebilmek dileğiyle, kendine ve ufaklığa iyi bak. Geçmiş olsun…

# Minik meleğin kalbinden sevgi ve merhametin eksik olmaması dileğiyle. Allah’ım sağlık mutluluk ve umudu ömründen eksik etmesin. Tüm özlemlerinizin son bulması dileğiyle her şey gönlünüzce olsun.

# Rabbim geleceği parlak ve hayırlı evlatlar nasip etsin.

# Selam Bebek! Nasılmış dışarısı beklediğin gibi değil, dimi? Biz alıştık sende alışırsın.

# Seni ne zamandır bekliyorduk, aramıza hoş geldin fıstık.

# Süper anne en güzel bebek senin bebeğin.

#Süper Baba çok yaşa!

# Tebrikler!!!Allah hayırlı evlatlardan, salih kullardan eylesin! Allah analı-babalı büyümeyi nasip etsin...

# Tebrikler, yeni doğan bebeğe altın alıp geliyorum…

# Yeni anne ve babaya mutluluklar dilerim, kendinize ve ufaklığa iyi bakın.

# Yeni anne ve babaya mutluluklar, yeni doğan yavrunuza uzun ömürler dileriz.

# Yeni doğan bebeğinize hoş geldin diyor, siz değerli ebeveynlere ve yavrunuza sağlık ve mutluluk diliyoruz.

# Yeni doğan bebeğinizi tebrik eder hepinize sağlık ve mutluluk dilerim.

Sayfayı Paylaş