Yeni Doğan Bebek İçin Mesajlar

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 20 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Ailemizin son ve yeni üyesine dünyɑmızɑ hoş geldin diyor size ve ɑilemize hɑyırlı uğurlu olmɑsını temenni ederim.

Ailesine, milletine, insanlığa hayırlı birer evlat olması temennisiyle anne ve babayı tebrik ediyorum.

Allah analı babalı büyütsün…

Allah sizin yüzünüzü hep güldürsün. Bebeğiniz de siz de mutlu bir hayat sürün. Çocuğunuz analı babalı büyüsün. Tıpış tıpış yürüsün.

Allah, yüzlerinizden gülücükleri eksik etmesin. Cennet kokan minik meleğinizin kalbinden merhamet, sevgi ve saygı eksik olmaz inşallah. Kendinize iyi bakın canlarım.

Amcɑ oldum çok mutluyum size teşekkür ediyorum.

Anne ve babalık duygusunu tadan değerli kardeşlerimizi tebrik ediyoruz. Minik yavruya mutlu ömürler diliyoruz.

Anne ve babayı tebrik eder, yeni bebeğinizin sağlıklı, mutlu ve huzurlu uzun bir ömür yaşamasını temenni ederiz.

Aramıza hoş geldin minik bebek, Allah nazarlardan saklasın.

Aramıza hoşgeldin bebeğim…

Aramıza hoşgeldin miniğim…

Aramıza katılmandan büyük mutluluk duyuyoruz. Hoş geldin ………. bebek.

Bebeğimize hoş geldin diyor, sağlık ve mutluluk diliyoruz.

Bebeğin doğum haberini aldık, mutluluğunu paylaşıyoruz. Gözünüz aydın. Allah analı babalı büyütsün. Ne kadar sevinçli olduğunu hissedebiliyorum kardeşim.

Bebeğiniz meleklerle büyüsün. Adı mutluluk, soyadı aydınlık, göbek adı: iyilik, güzellik olsun. Hoş geldin güzel bebek.

Bebeğinize hoş geldin, size de geçmiş olsun diyoruz.

Bebeğinizle berɑber sɑğlık ve mutluluk dolu yıllɑr dileriz.

Bebekler için en güzel isimler ve anlamları İsim Rehberi sayfamızda tıklayınız...

Bebeklerine sağ salim kavuşmaları dolayısıyla değerli dostlarımızı tebrik ediyoruz. Allah her zaman yar ve yardımcıları olsun.

Çok geçmiş olsun, sɑyenizde ilk defɑ teyze oluyorum. Tebrikler yeğenlerim.

Çok heyecɑnlıyım, sɑyenizde ilk defɑ hɑlɑ oluyorum. Tebrikler cɑnlɑrım.

Çok teşekkür ederim, sɑyenizde ilk defɑ dɑyı oluyorum. Tebrikler güzellerim.

Çok yaşayın emi, sayenizde ilk defa amca oluyorum. Tebrikler evlatlarım.

Doğum sevincini paylaşıyor, genç anne ve babayı kutluyoruz. Allah sağlık ve sıhhat versin.

Dualarımız sizinle, gözünüz aydın. Bebişi bizim yerimize de sevin. Birlikte güzel günler yaşamanız dileğiyle.

Dünyadaki en güzel varlık sensin. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.

Dünyaya gelişini kutlar sağlıklı uzun başarılı bir ömür dileriz.

Dünyaya merhaba de bebek, turkeyarena seni merakla koskocaman bir ordu bekliyor.

Geleceği belli olmayan bir dünyaya yeni bir insan daha kattığınız için sizleri tebrik ediyorum.

Gözlerini dünyamıza ilk kez açan bebeğinize Allah'tan uzun ömür, siz değerli ana ve babasına da hayırlı bir evlat olmasını niyaz ederim.

Gözünüz aydın, geçmiş olsun. Minik bebişinize sağlıklı, mutlu uzun bir ömür dilerim.

Güzel bebeğinizi de şu an yakından görmeyi isterdik. Ailenizin yeni üyesine güzel bir gelecek diliyoruz. Sevincinizi paylaşıyoruz. Allah analı ve babalı büyütsün. Görüşmek dileğiyle.

Haberinizi yeni aldım, çok mutlu ettiniz beni. Yakında yanınızdayım. Minik oğluşuma iyi bakın canlarım benim.

Hatırlar mısın doğduğun günü… Sen ağlarken herkes gülüyordu. Öyle bir ömür yaşa ki öldüğünde herkes ağlasın, sen mutlulukla gülümse. İyi ki doğdun güzel bebek.

Hoş geldin …….. bebek. Sefalar getirdin bizlere.

Hoş geldin bebeğim, yüzünden gülücükler hiç eksilmesin. Annenle baban seni çok seviyor!

Hoş geldin! Sen şimdi uykulusundur, hadi bakalım yatağına, iyi uykular tatlı mı tatlı rüyalar.

Kıymetli arkadaşım, uzun zamandır duymayı heyecanla beklediğimiz haberi bizlere nihayet verdin. İsimleriyle yaşasınlar, seni ve eşini kutluyorum, sağlıklı ve huzurlu bir yaşamı Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.

Minik bebeğin yanaklarından ileriki günlerde öpebilmek dileğiyle, kendine ve ufaklığa iyi bak. Geçmiş olsun…

Minik meleğin kalbinden sevgi ve merhametin eksik olmaması dileğiyle. Allah’ım sağlık mutluluk ve umudu ömründen eksik etmesin. Tüm özlemlerinizin son bulması dileğiyle her şey gönlünüzce olsun.

Mutlu huzurlu sağlıklı bir gelecek dileklerimizle, bebeğinizi ve anne babayı kutluyoruz

Oley dayı oldum harikasın kardeşim, süpersin enişte

Selam Bebek! Nasılmış dışarısı beklediğin gibi değil, dimi? Biz alıştık sende alışırsın.

Seni ne zamandır bekliyorduk. Aramıza hoş geldin miniğim...

Seni ne zamandır bekliyorduk. aramıza hoşgeldin bebek…

Süper anne en güzel bebek senin bebeğin

Tebrikler, yeni doğan bebeğe altın alıp geliyorum…

Yeni anne ve babaya mutluluklar dilerim, kendinize ve ufaklığa iyi bakın.

Yeni anne ve babaya mutluluklar, yeni doğan yavrunuza uzun ömürler dileriz.

Yeni doğan bebeğinize hoş geldin diyor, siz değerli ebeveynlere ve yavrunuza sağlık ve mutluluk diliyoruz.

Yeni doğan bebeğinizi tebrik eder hepinize sağlık ve mutluluk dilerim.

Yeni dünyalıya merhaba.

Sayfayı Paylaş