yardım

Konusu 'Resimli Program Anlatımları' forumundadır ve mecay tarafından 21 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1. mecay Well-Known Member

pc de her klasörü açarken ne ile açmak istediğimi soruyor ve makinaya winamp ı kurduğum zaman ise her çift tıkladığım klasörü ise winamp ile açiyor onun neden ne olabilir veya nasıl düzeltebilirim bu bilen varsa yardım etsin

2. ot-gu Genel Sorumlu

mecay virus :) at bi format virus programinida degistir olsun bitsin yoksa temizleyim derken sistem dahada çöküyor daha fazla hata vermeye basliyor.

3. mecay Well-Known Member

sistem hata veriyorur ki sadece klasör açarken bilinmeyen uzantılı dosya gibi ne ile çaliştaracağımı her seferinde soruyor kaspersky bundan daha ii bir programda bilmiyorum (deepfreez hariz)

4. ot-gu Genel Sorumlu

ayni sorun bende de vardi virüsmü trojanmi onlarin türevlerimi bilmem ama temizlerken sistem dahada fazla sorun vermeye baslamis mecbur format atmak zorunda kalmistim :)

orjinal olmayan programlara pek güven olmuyor ;)

5. mecay Well-Known Member

haklısın orjinal olmayanlara güven olmuyorda ben hiç orjinal buragram kullanmam ki tarzım deil :D

6. seoceo2008 Guest

..........................

7. ot-gu Genel Sorumlu

bende öyle derdim taki internet üzerinden alışveriş, internet bankacılığı, eft, yurtdışı para transferleri gibi işlemler yapmaya başlayıncaya kadar,

kaspersky ı ücretli kullanmaya başlamıştım, ama onada çare bulmuşlar, yine free kullanmaya devam ediyoruz şimdilik, ;)

Sayfayı Paylaş