Yardım Vestel Eko dizüstü

Konusu 'Donanım' forumundadır ve musti_48 tarafından 4 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1. musti_48 New Member

ot-gu kardeş şimdi senin dediğin sitelere baktım.açıkça söylemem gerekirse ben bu dizüstünü şirkete alacağım ama peşin değil ve sıfır da değil alacak karşılığı saymak için mecburiyetten alacağım.oyun oynama olmayacak bu bilgisayarda.kamerası yok bu bilgisayarların hepsi mi böyle??teşekkür ederim

2. ot-gu Genel Sorumlu

evet vestel in bu NB VESTEL EKO 154SG-T233-ZD5B modelinde dahili kamera yok ama okadarda önemli değil harici usb kamera kullanabilirsin... alacağa karşılık alacaksan sorun yok alabilirsin , alacağının nekadar olduğunu bilmiyorum ama istersen vestel in diğer modellerini inceleyip sana fikir verebilirim...fiyat aralığını yaz istersen vestelin modelleri arasından bütçene göre bundan daha iyisi olup olmadığına bakalım akşam ayrıntılı bilgi vereyim...

3. musti_48 New Member

şimdi kardeş 850 YTL'ye saymayı düşünüyorum.işlemcisi düşük olduğu için biraz kafam karıştı çift çekirdekmiş bilgisayar.başka tür bi bilgisayar yok sadece bu var kabul edersem onu alacağım diğer çeşitlerden bilgi vermene gerek yok.yani bu iş için gerek yok yinede bilgi bilgidir verirsen de teşekkür ederim.

4. ot-gu Genel Sorumlu

o bilgisayarda vista kuruluysa eğer biraz yavaş kalır çünkü ram 1 GB, vista için 1 gb düşük kalıyor, ekstra 1 gb lık ram alıp takarsan gayet iyi bir laptop olur o fiyata, 1 GB ram 35 Ytl civarı olması lazım...

5. musti_48 New Member

evet vista kurulu bu program pek hoş değil galiba eğer alırsam XP kursam nasıl olur kardeş

6. ot-gu Genel Sorumlu

xp driverları sanırım yok, xp kurarsan tüm özelliklerini aktif edemeyebilirsin driver lar yüzünden, en iyisi 1 gb lık ram ilave etmek, vistaya bende ısınamadım maalesef

7. musti_48 New Member

tamam kardeş çok yardımcı oldunuz verdiğiniz bilgiler çok faydalı oldu allah razı olsun selametle

Sayfayı Paylaş