YaRaLi CoCuQ

Konusu 'Biyografiler' forumundadır ve YaRaLi CoCuQ tarafından 9 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member

Güneşsiz sıkıntılı bi gün yeniden doğdu.. Ev sessiz.. Pencere açık fakat hiç ses yok. Hiç bir hareket, hiç bir kıpırtı yok. İçim daralıyor. Sebebini
    bilmediğim dertlerimle boğuşuyorum.. Hani bazen insanın içini bi şeyler kaplar, huzursuz olur ya... Öyle bir şey benimki de. Kötü bir şeyler olacak sanki.
    Hissediyorum, ama yapacağım hiçbir şey yok ya. O beni çıldırtıyor.. Tek çare beklemek. Bekleyip neler olacağını izlemek... Dışarıdakilere nasıl oluyosa huzurlu gözükmeyi başarabiliyorum. Hayatı takmıyormuş gibi. İçimde kopan fırtınalardan kimse habersiz. Benimle aynı şeyleri hisseden insanları bulamıyorum.
    Sanki çok arıyorumda… Tek dostum bir defter.. Beni yargılamadan dinleyen adına günlük denen defter.. Ona bile açılamıyorum ki... Bazen düşündüğüm şeyleri.
    çok gereksiz geliyor zamanla, kendi içimde bu düşünceleri ne kadar yok etmeye çalışsamda... Bir yerlerde sıkışıp kalıyorlar. Büyüdükçe düşüncelerim
    farklılaşıyor. Olgunlaşıyorum, ama dertler aynı kalıyor. Sadece verdiğim tepkiler değişimde.. Kendimi tam anlamıyla huzurlu hissetmeme engel olan bir şeyler var.. uzaktan bakıldığında “hadi ordan sen kendi kendini mutsuz ediyosun be hiçbir sorunun yok” diyenler çok! Lanet varlık içimimi okuyorsun
    da bana bunu deme hakkını kendinde buluyorsun.. ! O an tepkimi bile gösteremiyorum... Gırtlağımda bir şeyler düğümleniyor.. Karşı çıkamadığım gibi
    geceleri kafayı yiyorum... pişmanlıklarım çok... niye onu yapmadım niye bunu demedim diye beynimi kemiriyorum.. Sonra ne oluyor?.. Uyuyorum; ertesi
    günün bana yeni bir şeyler getireceğine inandırmaya çalışıyorum kendimi... Zihnimi kontrol altına almaya çalışıyorum.. sadece istediklerimi düşünmeye
    çalışıyorum... Fakat ne oluyor.. ben her zaman ki gibi başarısız oluyorum.. Hayat beni esir alıyor... Ben de bu döngüde sürünüp gidiyorum...

2. EmRe Well-Known Member

valla aynı beni anlatmışın

3. ot-gu Genel Sorumlu

geçer bu tür bunalımlar :)
    yalnız bazı kelimelerde düzeltme yaptım araya yıldızda koysak kullanmamaya önem gösterelim.

4. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member

Peki Daha Dikkatli Olmaya Özen Göstericem.

Sayfayı Paylaş