Yandex Uninstall

Konusu 'İnternet' forumundadır ve oguzturk tarafından 3 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. oguzturk Administrator Staff Member

Mozilla Firefox Yandex Uninstall

Yandex Elements'i ya da Görsel Favorileri silmek çin:

• Windows işletim sisteminde Firefox butonuna tıklayın ve Eklentiler öğesini seçin.
    • Linux ve Mac OS işletim sistemlerinde AraçlarEklentiler menü öğesini seçin.
    Açılan sekmede Uzantılar bölümüne geçin.

Yandex Elements kurulurken tarayıcıda anasayfanın değiştirilmesi seçiliyse, siz ise öncekine dönmek istiyorsanız, tarayıcı menüsünde Ayarlar maddesini seçin. Genel sekmesinde istediğiniz sayfayı anasayfa olarak ayarlayabilirsiniz.

Tarayıcının standart arama alanını Yandex Elements ile birlikte kullanmak için farenin sağ tuşu ile tarayıcının navigasyon paneline tıklayın. Açılan pencerede Yapılandır menü öğesini seçin. ArdındanAramaöğesini tarayıcı navigasyon paneline sürükleyin ve Tamam butonuna tıklayın. Arama alanında arama sistemini değiştirmek için bu alanda açılan listeden gerekli olanını seçin.

Varsayılan e-posta sistemini değiştirmek için tarayıcı menüsündenAyarlarbölümünü seçin.Uygulamalar sekmesinde mailto öğesinin gerekli değerini seçin.

Internet Explorer Yandex Uninstall

Internet Explorer için Yandex Elements, Windows işletim sistemindeki diğer programlar gibi silinir. Windows'ta Denetim masası'na girin, Programlar ve özellikler öğesini seçin. Yandex Elements'i bulun ve Kaldır butonuna tıklayın.

Yandex Elements kurulurken tarayıcıda anasayfayı değiştirme parametresi seçildiyse, siz ise eski değeri geri getirmek istiyorsanız, Servis butonuna tıklayıp Gözetim özellikleri maddesini seçin. Genel sekmesinde herhangi bir sayfayı anasayfa olarak ayarlayabilirsiniz.

Tarayıcının standart arama alanını kullanmak için Yandex Elements'i silmeniz gerekiyor. Arama alanında arama sistemini değiştirmek için bu alanda açılan listeden gerekli olanını seçin.

Sayfayı Paylaş