Yahşi Cazibe Finali Nasıl Bitti

Konusu 'Diziler' forumundadır ve elif tarafından 23 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. elif Moderator

Yahşi Cazibe Final Bölümünde Neler Oldu
    Yahşi Cazibe Finali Nasıl Bitti, Yahşi Cazibe Sizce nasıl bitti, Yahsi Cazibe Final Nasil Bitti, Yahşi Cazibe'nin finali Azeriler'i nasıl çıldırttı, Yahşi Cazibe Finali

Senaristler çıldırmış olmalı... Yaklaşık iki yıldır Cazibe ve Kemal'i biraraya getirmek için uğraştık (Feriha ve Emir'de aynı durumda) tam tamamdır sonunda mutlu sona erdiler derken hopppp bir bölümde ayrılık yaşandı.

Geçtiğimiz hafta sürpriz bir şekilde memleketine dönen Cazibe final bölümünde rol almadı. Ayrıca Cazibe'nin bir dolandırıcı olduğu, daha önce pek çok erkekle evlenip ortalardan kaybolduğu ortaya çıktı. Bu işin nedeni, başrol oyuncusu Aslıhan Gürbüz’ün sona eren sözleşmesini yenilemek istememesi olarak basına yansıdı. Yani bize yıllardır dolandırıcı bir kadının hikayesi anlatılmış bizde inanmışız.

Senarist Gani Müjde konuyla ilgili şunları söyledi: “Final bölümü bize de sürpriz oldu. Biz Cazibe ve Kemal ile bebekli bir final yapacaktık. Ama yapımcı Cazibe’nin son bolüme gelmeyeceğini bildirdi. Biz de apar topar eldeki oyuncularla yeni bir mutlu son yaptık. Kemal’in Simge’yi seçmesi için de senaryo gereği büyük bir hayal kırıklığı yaşaması gerekiyordu. Bu duygusal kırılma da ancak ihanetle mümkündü. Cazibe karakterini istemeden de olsa kötü çizmek zorunda kaldık. Ben yarattım ben öldürdüm” açıklamasını yaptı.

Sayfayı Paylaş