Windows xp ye yeniden aşık oldum

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve EmRe tarafından 30 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Dün dece bazı konularda okuduğum vista ile ilgili yorumları göz önüne alarak Vista Ultimate SP2 Orjinali pc ye yükledim sistemimin Vistaya uygun tüm sürücüleri vardı önceden indirip flash diske atmıştım tüm sürücüleri yükledim fazla kasmasın diye görsel efektleri en iyi performans şeklinde ayarladım vistayla uyumlu olduğu söylenen ve windows xp de de benim sorunsuz şekilde oynadığım oyunlardan bir kaç tanesini yükledim ama oyunları oynamaya başladığım zaman şoka girdim bütün oyunlar çalışıyor ve bir kaç dakika sonra bilgisayar kitleniyor, reset atmak zorunda kalıyordum tüm driverler windows vista uyumluydu hepsi son sürümdü ve bilgisayarı normal kullanırken hiç bi sorun yoktu ama oyunlara gelince bi felaket gerçekten Vista dedikleri kadar kötüymüş yüklemeyi düşünen arkadaşlara hiç tavsiye etmem ben 24 saat dayanamadın Vistaya ve sistemimde Microsoftun gösterdiği sistem gereksinimlerinden çok yüksek neredeyse 2 katı Windows 7 uyumlu driverlar çıkana kadar forever windows xp professional sp3 tpx cheers

2. BaRıŞ Well-Known Member

Windows vista tamamiyle microsoft için bir yıkım oldu, o yüzden hemen ardından windows 7 yi çıkarttılar piyasaya, eğer bilgisayarın öyle eski felan değilse kesinlikle windows 7 yi tavsiye ederim, hız olarak xp den daha da iyi diyebilirim, performansa idyecek hiç bir şey yok.

Sayfayı Paylaş