Windows Belirtilen Aygıta Veya Yola Erişemedi

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 20 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

Merhaba arkadaşlar, benim sorun şu oynadığım oyunun exe'sine tıkladığımda şu şekilde bir hata alıyorum Windows Belirtilen Aygıta Veya Yola Erişemedi.Öğeye Erişmek İçin Gereken İzniniz Olmayabilir. Şeklinde hata alıyorum araştırdığımda combofix ile güvenli modda taratın dedi ComboFix'i yüklerken AVG 8 antivirüs programı olduğu için yüklenmiyor. Onuda Silerken en sonunda hata gibi bir uyarı veriyor ve silinmiyor.

2. BaRıŞ Well-Known Member

Bilgisayarı eğer Administratör ile açmıyorsan yani sınırlı kullanıcı ile açıyorsan izin olmayabilir. Kullanıcı hesaplarına gir orda bilgisayar yöneticisi hangisi ise o kullanıcı ile aç bilgisayarı.

3. GamZe Moderator

Dosyaya sağ tıkla, özellikler>güvenlik sekmesinden kullanıcı adının izinlerini düzenle.

4. EmRe Well-Known Member

oyunun exesini antivirüs programın karantinaya taşımış olabilir o yüzden kısayola tıkladığında onu bulamıyor ve bu hatayı veriyor olabilir bir karantina kısmını kontrol et veya oyun crack dosyanı yeniden ilgili kurulu dizine at ama antivirüs devre dışı olsun o klasördeki exe'ye tıkla bakalım açacak mı?

5. BaRıŞ Well-Known Member

Benimde aklıma ilk o gelmişti, karantinayamı taşıdı antivirüs programı diye ama malesef ondan değilmiş.

6. EmRe Well-Known Member

Format atıp tüm sistemi yeniden kur bence

7. BaRıŞ Well-Known Member

artık format enson çare bir çözüm yolu bulamazsak

Sayfayı Paylaş