Vodafone Cep1 Tarifesi

Konusu 'Vodafone' forumundadır ve OrKuN tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1. OrKuN Well-Known Member

Vodafone Cep1 Tarifesi

Hangi operatörden olursa olsun sevdiklerinizle özgürce konuşmak istiyorsanız.
    Vodafone Cep1 Tarifesi'yle bundan böyle yurtiçi her yöne tam 3 dakikası 1 kontöre konuşacaksınız.

Vodafone Cep 1 Tarifesi aboneleri indirimli tarifelerden yararlanabilmek için 30 günde bir, tek seferde kontör yüklemelidirler. 30 gün sonunda en az 100 veya 150 kontör yükleme yapılmazsa görüşmeler, indirimsiz tarife olan 3 kontör/dk'dan ücretlendirilmektedir.

Ücretlendirme
    Kontör Yükleme Şartı...............En az 150 .................En az 100 ..............100 kontörden
    .....................................kontör yüklenirse.......kontör yüklenirse.........az yüklenirse
    Vodafone içi görüşme* .....3 dakikası 1 kontör..........1 kontör/dk................3 kontör/dk
    Diğer GSM operatörleri.......3 dakikası 1 kontör..........1 kontör/dk................3 kontör/dk
    ve Sabit Hatlar
    Yurtiçi SMS.........................2 kontör/adet............2 kontör/adet...............2 kontör/adet

Yurtdışı SMS........................3 kontör/adet............3 kontör/adet...............3 kontör/adet
    • (*)Vodafone içi görüşme olarak belirtilen aramalar, yurtiçindeki Vodafone aramaları için geçerlidir.
    Tarifeye Geçiş
    • "şifre CEP1" yazıp 7048'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
    • Vodafone Müşteri Hizmetleri 444 0 542'yi arayabilirsiniz.
    • Size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayabilirsiniz.
    Güncelleme 19.09.2009

2. GamZe Moderator

vodafona yeni geçtim o yüzden özelliklerini bilmiyrum şuan vodafon cep öğrenci kullanıyorum ama cep 1 tarifesine geçmek istiyorum nasıl geçebilicem konusunda bi yardımcı olursan sevinirim tşklr

3. OrKuN Well-Known Member

Tarifeye Geçiş
    • My Vodafone'dan "Tarife İşlemleri" adımından hemen tarife değişikliği yapabilirsiniz.
    • "şifre CEP1" yazıp 7048'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
    • 444 0 542'yi arayabilirsiniz
    • Size en yakın Vodafone Shop, Vodafone Store'a uğrayabilirsiniz.

4. OrKuN Well-Known Member

konu içeriği ilk mesajda güncellenmiştir.

Sayfayı Paylaş