vip as.nod ve modların dikkatine

Konusu 'Yönetim Odası' forumundadır ve mecay tarafından 29 Kasım 2007 başlatılmıştır.

1. mecay Well-Known Member

slm arkadaşlar anlışalana göre bu vipler renklerinden dolayi tartişmalar cıkıyor burada o renkler hakkinda herkez fikrini belirterek tartişalim ve ortak bir yargıya varalım mesela bayan arkadaşlar penbe rengine ii derken erkek arkadaşlar bu konu hakkinda şikayetçi idiler şimdi soz sizlerde burada herkez fikrini belirterek ortak bir kara varabilelim...

2. mcrap Well-Known Member

Vip: Mor olsun bence penbe olmas yane :D:D

3. EmRe Well-Known Member

güsell renkleri hep diğerleri almışlar bize bi alternatif kalmamış ama mor olabilir yada bu renkte ii farketmez

4. Pelin Super Moderator

walla wip lerin rengi ne olur bilmem ama benim gözüm şimdi koyu mavimi lacivertmi tam anlayamadım ama işte ondaa :D:D:D

5. mecay Well-Known Member

yani tam mod modundayim diyorsun :D:D:D:D

6. ShaDow_19 Well-Known Member

Bence kullanılan renkler gayet iyi...

7. elif Moderator

bence şuanki renk ideal, ama bayanlarınkini pembe olarak ayrılırsa daha iyi olur, erkek üyeler pembeden raahatsız olduğu için değiştirilmişti...

8. sevvv38 Well-Known Member

işde bu konuda çok dertliyim:p:)tabiki mod olmak için çok çalışılması lasım:D ama ben rengimi hiç sevmiyom önceden ne güsel pembeydim :(:Dburadan site sahibi arkadaşıma sesleniyom :cool:beni tekrar pembe yaparmsın :(

9. ot-gu Genel Sorumlu

ne oldu karara bağlamadınızmı daha, bence şuanki renk iyi gibi,,,

10. mecay Well-Known Member

siz seçim yapmaz iseniz sizin yerinize başkaları secim yapar

dediğin gibi oğuz bu rete kalacak galiba hiçkimse ilgilenmediğine göre herkez memnun

11. SHaDe_19 Well-Known Member

böyle daha iyi olmuş oguz abi böyle devam :D
    ben memnunum rengimden :D

12. serseri_aşık Well-Known Member

ben rengimden memlunum laivert olsam daha iyi olacek:D

Sayfayı Paylaş