Viessmann Vitopend 100-W WH1D Kombi

Konusu 'Kombi' forumundadır ve OrKuN tarafından 17 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1. OrKuN Well-Known Member

Vitopend 100-W WH1D Viessmann Kombi
    Gaz yakıtlı kombi / Isıtıcı
    Bacalı veya hermetik işletme için
    Modülasyonlu, atmosferik brülörlü
    Anma ısı gücü: 10,5 - 31 kW
    (9000 - 26700 kcal/h)
    Maksimum işletme basıncı: 3 bar
    (Güncelleme 27.04.2011 viessmann.com.tr)

Gaz yakıtlı kombi/ısıtıcı Vitopend 100-W ile müstakil konutlarda konforlu ısınma sağlanmaktadır. Bakımı ve servisi oldukça kolaydır. Yapı parçalarının tümü ön taraftan kolayca sökülüp takılabilmektedir.

Vitopend 100-W'nin üstünlükleri:
    - Mahal ve kullanma suyu ısıtması için yüksek verimli kombi cihazı.
    - Tam modülasyonlu kısmi ön karışımlı brülör sayesinde zararlı madde emisyonu düşük yanma.
    - 3-yıldızlı(***) düşük sıcaklık kazanı: Hem sıcak su kullanırken, hem de mahal ısıtmasında sürekli yüksek verim sayesinde enerji tasarrufu sağlanmaktadır.
    - Dijital göstergeli kontrol paneli, entegre edilmiş bir arıza tespit sistemine sahiptir. Opsiyonel oda termostatı ile konforlu ısıtma işletmesi sağlanabilmektedir. turkeyarena.net
    - Çift eşanjörlü sistem: Entegre edilmiş paslanmaz çelik plakalı eşanjör sayesinde konforlu sıcak su temini mümkündür.
    - Adım motorlu üç yollu vana ile sorunsuz ve sessiz işletme.
    - Modüler yapısı ve multi-fiş sistemi sayesinde montajı, bakımı ve servisi oldukça kolaydır. Montaj setine gerek yoktur.
    - Tüm tesisat bağlantıları yeni Aquabloc'a entegre edilmiş ve cihazın alt tarafında toplanmıştır. Tüm yapı parçalarına kolayca ulaşılabilir.
    - Multi-fiş sistemi: Tüm yapı parçaları, özel bir alet kullanılmadan, ön taraftan sökülebilir, servis çalışmaları için yan tarafında mesafe bırakmaya gerek yoktur.

[​IMG] [​IMG]

2. BaRıŞ Well-Known Member

viessmann almayı düşünüyorum, umarım pişman olmam :)

3. OrKuN Well-Known Member

Bu elektronik ve mekanik parçası olan cihazlar biraz şans işi aslında erciyes, gerçi kaliteli markalarda üretim hataları %1 lere düşürmek için kalite kontrol ve üretim tesis modernizasyonuna önem verirler firmalar ama %1 de olsa sorunlu ürünle karşılaşabilir insan en güvenilir markalar olsalar bile, dediğim gibi bedevilik durumu söz konusu değilse pişman olmazsın, viessmann kaliteli markadır.

Konu içeriği güncellendi.

Sayfayı Paylaş