Video ve Ses Kaydedebilen Program Arıyorum.

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve EmRe tarafından 10 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Arkadaşlar media playerda bir film izliyoruz ve filmden bir kesit almak istiyoruz 3-4 dakika. Yani fraps programında yapabildiğimiz gibi.
    Fraps sayesinde F9 a bastığımızda izlediğimiz videoyu kaydetmeye başlıyor sonlandırmak istediğimizde tekrar F9 a basıldığında kayıt duruyor ve almak istediğimiz kısmı videodan alabiliyoruz işte tam bunun gibi bir program arıyorum ama ücretsiz ola ak tabi.

Fraps ücretli olduğu için çok az çekiyor. HyperCam'ı denedim ondada filmi izlerken kaydediyorum. Kaydettikten sonra o çektiğimiz 3-4 dakikalık kısmı izlemeye çalıştığımda siyah ekran çıkıyor süre işliyor ancak herhangi bir görüntü yok. CamStudio'da aynı siyah görüntü var başka hangi programları deneyebilirim. Önerilerinizi bekliyorum.

2. EmRe Well-Known Member

Power Sound editör ücretli yazılımlardan daha iyi bir ses düzenleme ve kayıt yapabiliyor.

3. EmRe Well-Known Member

Eğer herhangibir videonun belirli bir kısmını almak istiyorsan Free Video Dub vb. bir video kesme programını kullanarak videonun istemediğin kısımlarını atıp sadece isteğin kısmı alabilirsin. Aşağıdaki linkten Free Video Dub programını indirebilirsin.
    http://www.dvdvideosoft.com/products...-Video-Dub.htm

Ses kaydı yapamadan en düşük boyutta ve en yüksek kalitede kayıt yapan bir program önerisi istiyorsan Free Screen Video Recorder adlı programı deneyebilirsin. Bunuda aşağıdaki linkten indirebilirsin.
    http://www.dvdvideosoft.com/products...o-Recorder.htm

Her iki programda ücretsiz ve oldukça basit kullanıma sahip olan uygulamalardır.

4. BaRıŞ Well-Known Member

Senin için en iyi uygun program Fraps zaten kullanmışında full sürümünü ya satın alacaksın yada internette arayıp indireceksin. Zaten Google'da Fraps tam sürüm diye aratırsan sınırsız kayıt yapabilen sürümü rahatlıkla elde edebilirsin, yalnız kurmadan önce eskisini kaldır ve Windows'u yeniden başlatıp tam sürüm olanı kur.Sana başka programlarda önerebilirim ama emin ol Fraps ekran kayıt programlarından en iyisi.

Sayfayı Paylaş