Vestel qux 12 - 12000 klima

Konusu 'Klima' forumundadır ve ercanbeniz tarafından 30 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. ercanbeniz Well-Known Member

Vestel qux 12- 12000 klima almak ıstıyorum kullannan varsa bılgı verebılırmı arastırmama göre piyasa da 999 ytl den ucuza bulmadım ınternette daha ucuz paralara var sizce ne yapmalıyım yardım edersenız sevınırım

2. OrKuN Well-Known Member

taktıracagınız salon veya odanın alanı hakkında bilgi vermemişsiniz ama 12000 btu luk bir klima ortalama 25 metrekarelik bir alan için idealdir.

internetten almanda bir sakınca yok fiyat olarak uygunsa alabilirsin tabi, sonuçta vestel in servisi gelip kuracaktır. Klima gelince hatda klima gelmeden hemen yanlış hatırlamıyorsam numara 0800 219 0112 olması lazım, bu numarayi ariyorsun vestelin. Onlarda seni en yakin servise yönlendiriyorlar, arayacagınız numara kutunun üstündede yazar kontol edin. Montaj ücretsizdir. Aldıysanız şimdiden hayırlı olsun....

3. ercanbeniz Well-Known Member

tesekkur ederım toprak odamın ölçüsü 4,50 ye 3,30 metre tavan yuksekliği de 2,70 Birde bırsey daha soracagım 900 ytl den ucuzu yokken asagıda verdıgım adreste 663 YTL ye verıyorlar bırde benım ıcın sıte guvenılırmı bır bakabılırmısın gecen sene kontor alayım derken net uzerınden dolandırıldım kredi kartımı patlattılar yardımın ıcın sımdıden tesekkur ederım

Vestel QUX-12 MAVİ Split Klima | VESTEL | TekCarsi.com sitenın kısa yolu

4. OrKuN Well-Known Member

odan yaklaşık olarak 15 metrekare 9000-12000 btu arası klima yeterlidir...

vestel in şuanki ürünleri arasında bu model yok, yani eski ürünü bu model, onun için fiyat farklılıkları olabilir kimi elimde kalmasın diye kampanya yapmış olabilir kimi krizden dolayı malını nakite çevirmek isteğiyle fiyat düşürmüş olabilir, önemli olan düşük ücretle alayım derken dolandırılmamak...

bu firmadan şuanakadar bi alış verişim olmadığı için yorum yapamam ama insanlar ticaret yapmak için dükkan açarlar dolandırıcılık yapmak için değildir...kargoda malı teslim almadan kontrolünü yapıp tutanak tutturabilirsin ve 8 gün içerisindede iade etme hakkın vardır, ister elden ister netten yapılan alışverişlerde.

Kredi kartı dolandırıcılığı içinde,
    kredi kartının e-bankacılık hizmetinden tek kullanımlık limitini senin belirleyebileceğin yapacagın alış veriş kadar yani, sanal kredi kartı oluşturup internet üzerinden yapacagın alışverişlerde kullanarak kredi kartı dolandırıcılığından korunabilirsin...

Dipnot: Bu kontur reklamlarından nette olsun tv de olsun kesinlikle uzak durmanızı öneririm, devletin gözü önünde kılıfına uydurularak yapılan resmen bir dolandırıcılıktır...

5. ercanbeniz Well-Known Member

toprak yardımın ıcın tesekkur ederım ben en ıyısı elden almaya calısıyım dedıgın gıbı sanal kredı kartı olustursam bıle bılgılerımı gırıp gene kartımı patlata bılırler belırledıgım lımıt kadarıyla

ayrıca usenmeden cevapladıgın ıcınde cok tesekkur ederım ben ercan tanıstıgımıza memnun oldum

6. ot-gu Genel Sorumlu

konu klima bölümüne kaydırılmıştır.

Sayfayı Paylaş