Verbatim'den Usb 3.0 Flash Sürücü ve Micro Usb Sürücü Diskler

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 10 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Store 'n' Go Executive II - Taşınabilir Hard Disk

Verbatim'in yeni Store 'n' Go Executive II HDD'si SuperSpeed USB 3.0, 750 GB depolama kapasitesi ve güçlü veri güvenliği için 256 bit AES donanım şifreleme sunuyor. Executive II şık ve minimalist görünümlü tasarımlıyla Siyah, Grafit, Gümüş ve Bronz olmak üzere dört çeşit kaliteli metalik yüzeye sahiptir. Executive II'nin bir özelliği sensörlü dokunmatik tuşudur. Dokunmatik ekranlara benzer şekilde sabit disk üzerindeki sensör düğmesine hafifçe dokunarak kullanıcılar önceki işlevleri etkinleştirebilir. Harici sabit disk, güç tasarrufu sağlayan Yeşil Düğme (Green Button) yazılımı, VHD Format Yazılımı, senkronizasyon ve yedekleme yazılımı içeren bir yazılım paketi ile geliyor. Executive II HDD 2011 Mart ayından itibaren mağazalarda satışa sunulacak.

Verbatim Store 'n' GO USB 3.0 Flash sürücü

Standart bir flash sürücünün uygun form faktörü ile USB 3.0 arabiriminin yüksek performans potansiyelini içinde barındıran Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 Flash Sürücü yüksek hız, yüksek kapasite ve tak-çalıştır işlemi sunuyor. Windows, Mac ve Linux işletim sistemleri ile uyumlu olan sürücü, aynı zamanda USB 2.0/1.1 port ile çalışıyor.

Verbatim 2.5'' SATA II SSD

Dizüstü bilgisayarlar için dahili bir HDD yerine Verbatim'in 2.5" SSD'si herhangi bir PC'nin güvenilirlik ve pil ömrünü performansa dönüştürereksaniyede 250MB okuma hızı ve 220MB yazma hızıoranlarında veri transferi sağlıyor. 64GB'dan 256GB'a değişen kapasitelerde sunulan Verbatim 2.5" SSD daha hızlı sistem açılışı, gelişmiş sistem yanıtı, HDD donatılmış sistemler üzerinde geliştirilmiş pil ömrü ve artan şok direnci sağlıyor. 2.5" SSD gelecek yıl ghosting yazılımı, veri aktarım kablosu, son kullanıcı kurulumunu kolaylaştırmak için ayrıntılı talimatlar ve bir DIY yükseltme kiti ile birlikte sunulacak.

Sayfayı Paylaş