Vectra c de xenon far uygulaması

Konusu 'Opel' forumundadır ve artcev tarafından 23 Nisan 2008 başlatılmıştır.

1. artcev New Member

selam 2004 model vectra comfort a xenon far taktırmayı düşünüyorum,bu konuda tavsiye edeceğiniz marka ve modeller varmı.ayrıca bu montaj aracın elektrik veya elektronik kısımlarında bir arıza çıkarır mı?özellikle H1 kısa farlarda 6000k 8000k gibi değerler var bu değerlerden hangisini taktırmamı önerirsiniz.teşekkürler.

2. ot-gu Genel Sorumlu

senin aracın
    Vectra 99 model ve üstü Kısa : H7 Uzun : H7 olması lazım.

6000k-8000k arası beyaz ışık verir aralarındaki fiyat farkına göre karar verebilirsin tabi birde taktıracağın yerdeki firmanın elinde hangisinin olduğuda önemli, bulma gibi bir sıkıntın yok ise...

burdan xenon dönüşüm yöntemleri hakkında biraz bilgi sahibi olabilirsin çeşitli yöntemler var maliyetine göre avantaj-dezavantajlarına göre...

buiş için öncelikle nekadarlık bir bütçe ayırdığında önemli ilk tercih edeceğin yöntem aracının orjinal xenon dönüşüm komple setinin olup olmadığını öğrenmektir yetkili servislerle irtibata geçebilirsin bunun için en pahalı yöntem ve en iyi sonucu veren yöntemdir enazından garantilidir yapılan iş...

bütcene göre diğer yöntemleride düşünebilirsin araca sonradan orjinal taktıranı pek görmedim ben maliyet açısından ;)

hangi şehirde yaşadığını bilmiyorum bulunduğun taktıracagın yerin hangi marka ve hangi yöntemi kullandığını öğrenmelisin, taktıracagın yerde fazla seçenek şansın olmayabilir.

sonuçları burda bizlerle de paylaşırsan sevinirim...

3. artcev New Member

beni bilgilendirdiğin için tesekkür ederim taktırdıgım zaman bu konuda bilgilendirme mesajı gececeğim herkese iyi akşamlar
    ,

4. OrKuN Well-Known Member

usta ellerde taktırmak lazım yoksa aşırı parlamalar oluyor rahatsızlık veriyor diğer sürücülere

Sayfayı Paylaş